mytus alebo pravda ze pitim vody sa chudne?..

Príspevok v téme: mytus alebo pravda ze pitim vody sa chudne?..
kiiwii

mam obrovsky problem naucit sa dodrziavat pitny rezim.. je to strasne a viem ze tym trpia nielen oblicky nakolko mam nadvahu a diety na mna neposobia.. denne si spomeniem na vody mozno RAZ aj to niekedy ani to.. jednoducho malokedy pocitujem pocit smadu.. normalne ma nenapadne sa napit..

chcela by som sa spytat ci je pravda ze tym ze denne vypijem 3 litre vody ze to napomaha chudnutiu

blondula

weva....nie,uz som presla kopou vysetreni na endokrynologii a aj na magnetickej rezonancii som bola a nic ! napodiv lekarky mi vsetky vysledky prisli v poriadku.mame to geneticky,u nas sa pije vela vody :D ale "tpch" mi odporucila,aby som si dala vysetrit nejaky sekret.inak aj moj krpcek zatial pije ako ma,stale ma plnu plienocku :D buduci tyzden idem konecne na preventivku,tento tyzden som nestihla,a spytam sa na ten sekret ...

Weva

No ja som zial taka ista... dodrzat nejakeho 1.2 - 1.5 litra je pre mna vedoma snaha... proste mam tu blbu vodu (balenu lebo tu co tecie z vodovodu je hnus, ale je to take stolova - skoro ziadne mineraly) pod nosom a nie a nie sa napit :( Tiez akoby necitim smad...

blondula

ja som to tu uz spominala,ze vypijem hlavne v lete 7-9 litrov tekutin ! ano, som chuda,ale aj napriek tomu je vela miesta na jedenie :P inak to,ze voda zasyti je blbost !!!! teda u mna vobec !! zaplni zaludok,ale hladny bude clovek tak ci tak !!!

Maros75

Nedostatočný príjem vody môže viesť k prejedaniu, lebo pocit hladu môže byť spôsobený dehydratáciou. Ak máme pocit hladu, je možné, že náš organizmus len potrebuje vodu, preto je vhodné pred každým jedlom vypiť veľký pohár vody. Vo väčšine prípadov sme trpeli len nedostatkom vody. Dodržiavať pitný režim je často len otázkou zvyku. Naša rada teda znie – majte stále pri sebe pohár vody a popíjajte po malých dávkach celý deň

lia1984

Nemusia to byt hned 3 litre vody denne, ak si doteraz pila 500 ml. Treba prechadzat postupne a nesposobit telu sok. Okrem odplavovania toxinov z tela voda pomaha aj pri chudnuti.