17 a stále sama

Príspevok v téme: 17 a stále sama
Carellova

Ahojte !

Mám 17 a ešte NIKDY som s nikym nechodila a samozrejme som aj panna.... Problem je v tom ze sa mi nepacia rovesnici ale muži nad 25 .... Vacsinou okolo 30 a vyssie :(( pride mi to tak ze rovesnici su soplaci ktori chcu len JENDO a neberu vztah vazne ....
Niesom ani skareda a ked sa nejaky chalan snazi o moju pozornost ja sa vyhybam lebo viem aky su a nijak ma s nimi nic nelaka..... Dokonca som sa ani nebozlavala ....

Mne to nechyba ale citim sa hlupo .... Vztah si viem predstavit len s platonuckymi laskami ! :-/

Čo mam robiť ? Prosím poradte ...

Ďiki

johansson

Carellova : nie si sama ktora sa ostycha za to, ze je sama, vies preco sa ta to tak dotyka z dovodu, ze dnes ziju ludia sexistickym a konzumnym sposobom zivota od najrannejsej mladosti a ty nie si in ale out, takze aj preto ta to trapi, a co mam povedat ja kedze akurat mi minulo 29 a som na tom uplne ako ty!!, tiez sa s tym nerad chvalim, a niesom vobec nepohladny, akurat clovek resp. ja som uz aj stratil zaujem, ked vidim okolo seba zeny ake su! ako sa chovaju, cim krajsie tym blbsie zamerane na seba a na to aby sa mali pri tebe dobre., je tazke dnes mat naozaj uprimnu lasku, s korou by si clovek rozumel cely zivot.

patina

Netráp sa tým že si ešte sama. Ten pravý určite príde. Ja mám 18 a tiež som si myslela že budem sama. Totižto aj mne sa vždy páčili starší muži a nie tí mladí pubertiaci i ked česť výnimkám. A nemyslím že ked je aj starší, tak ma chce využiť. On nie. Na všetko treba čas a nikam sa neponáhlať. My dvaja sme sa spoznali tak, kde bolo príliš vela náhod. Držím ti palce a počkaj kým nepríde ten pravý, aby si niekedy nebanovala.

fgf

heh po pol roku zapnem toto forum, ci tu nahodou nebude dalsia tema o 18 rocnych pannach, a zase ma nesklamalo :D a taktiez vzdy a vsadepritomny lost...zavislak :)

Agnes999

Ked som prisla o panenstvo, mala som 17 a 3/4. Urobila som to nie z lasky, ale preto, ze som patrila v triede medzi posledne tri panny a to mi prislo ako strasne. Hrozne som sa bala toho, ze ostanem uplne posledna panna a budem vsetkym na smiech. Isla som s chalanom, s ktorym sme sa stretavali, vlastne ani neviem, ci to mozem nazvat vztah, laska tam nebola. Zazitok to bol uplne hrozny, vsade sama krv, strasna bolest. Ale potom som uz konecne nebola panna a zrazu mi bolo super! Je to uz vela, vela rokov, napriek tomu tento zazitok nelutujem, proste sa stal, je tam, v mojej minulosti a neda sa zmenit. Ale vobec to nelutujem. No a ty, ked ta pritahuju starsi muzi, tak si zalov v ich reviry. Urcite coskoro niekoho ulovis, medzi takymito chlapmi je o mlade zabky velky zaujem. Nie je na tom nic zle.

Nellie_Iffy

nechcem ti nič prikazovať ale skúsiť to môžeš, máš 17, užívaj si! :)
možno sa ti mladší zapáčia :) nebuď odmeraná :-)

peppy

pre carellova: ja mam tiez 17 rokov a som na tom podobne ako ty:) tiez som este nikdy s nikym nechodila, aj ked nejake bozky som uz zazila...

Tak isto si o sebe myslim, ze nie som skareda(uznavam, ze mozno ani nie som pre kazdeho ideal zenskej krasy:D), ale som so sebou celkom spokojna:)a chlapi sa na ulici za mnou tiez otacaju....

Najvacsi problem u mna je, ze tiez som zial na starsich, a dost sa aj hanbim. Mam pocit, ze vacina mojich rovesnikov je este nevyzreta( a dost casto krat v mojom okoli, sa mi to len potvrdzuje) a vacsinou si s nimi nemam co povedat. Najlepsie si asi rozumiem s chlapmi od 23-29....

Ale najhorsie na tom je, ze tiez ked nejaky prejavil o mna zaujem, zacala som ho tak podvedome akoby odplasovat a zacala som cuvat. A dost hned aj kazdeho chlapa upodozrievam, a hned uz rozmyslam, ci ma nahodou nechce vyuzit iba na sex. Uz mi 2 povedali,ze som az prehnane nedoverciva.

No co uz:) zmierujem sa s tym, ze ak sa nezmenim, tak asi zostanem do konca zivota sama:)

adusa22

Carellova- poznám viacero báb, ktoré sú ešte panny, v 17 to nie je nič nezvyčajné. Úplne ťa chápem, že ťa priťahujú vyzretejší muži, majú viac rozumu(aj, keď to neplatí vždy). Môj priateľ má 30 a rok nám to klape. Ale aj veľa mladších chalanov je rozumných, len musíš byť trpezlivá. Držím palce :-)

Matyo

Ty si myslíš, že ten 30-ročný bude s tebou chcieť akože vážne chodiť??! Práveže taký ťa skôr zneužije na sex a potom sa vráti domov k žene a deťom ; )