kamaratka si "holí" hornú peru

Príspevok v téme: kamaratka si "holí" hornú peru
kukulienka1

chcem vedie čo si o tom myslíte..mám kamarátku ktorá mi minule povedala že ona si hornú peru holí žiletkou :D je to podľa vás OK? ja som jej povedala že nech radšej skúsi pásiky Weet a ona že načo má na to míňať peniaze keď žiletkou je to úplne v pohode :D normálne ma takmer presvedčila tiež to skúsiť ale radšej sa predtým opýtam tu... mne sa to zdá čudné a rada by som vedela aj váš názor :)

vevericka

praveze nijak nevie..len neholeny chlpok ma koncek tensi ako cast pri korienku. a vyzera na prvy pohlad tenky, ked ale tu tenku cast skratime a zo spodu dorastie kusok, javi sa ako hrubsi nez pred tym, casom az prirodzene vypadne a z korienka zacne rast uplne novy, zasa rastie s tou tensou castou, ako pred oholenim..cele je to len o optickom jave..

ivanka.q

je to mýtus, že po holení rastú chplky silnejšie...a na weet je presne tento mýtus vhodný ako ťahák reklamy...
ja si holím nad perou a úplne stačí raz za 10 dní..a mám ich také ako predtým..načo míňať peniaze...dva ťahy , dokonca bez peny...a basta fidli...a som v pohode

0vecka

ja som tiez pocul ze je to mytus... ale ak nieje tak mi vysvetlite ten mechanizmus ako ten chlp vie ze mu niekto ten koniec odfikol???

hornapera77

jajka - budem vyzerat tak, ako som vyzerala ked som sa neholila - pretoze uz bolo obdobie kedy som kaslala na cely svet a nestarala som sa o seba, neholila som si tu hornu peru par mesiacov... mala som to, co som mala ako male dieta, viditelne ale mierne fuziky pod nosom... O nic viac, stale len to iste..... a ked budem stara baba, bude mi to jedno... jednoducho tak to mam geneticky dane, ze mam mierne fuziky na hornej pere.... nic stym nespravim... max. neskor laser...

jajka001_

no, staci ked pozries na chlapa, ake tam ma strnisko po x-rokoch holenia. a potom to budes ako riesit? drahy laser? trhat, take hrube?

hornapera77

podľa mňa je to blbosť, tiež som sa obávala, každý hovorí, že po žiletke rastú chĺpky rýchlejšie - je to len fáma. ke´d som bola mladšia, používala som len weet, na nohy, podpazusie ... po čase ma ale prestalo baviť to zdĺhavé holenie, navyše nie veľmi dokonalé. Vzala som si žiletku, a odvtedy sa holím žiletkou - a chĺpky rastú rovnako ako keď som používala weet. Holím sa raz týždenne, niekedy aj raz za 10dní a mám za ten čas len asi 1mm-2mm chĺpky. Tak som si začala žiletkou holiť aj hornú peru (dovtedy som si chĺpky trhala), nakoľko tam mávam tmavšie chĺpky. Vôbec nerastú rýchlejšie, to mi stačí hádam aj raz za 2 týždne oholiť! A nie sú ani tmavšie - je to úplne to isté. Robím tak už X rokov...