Čo si myslíte o silikónoch?

jankaaaaaaaaa

urcite je lepsia jednorazova operacia ako cely zivot do seba tlacit nejake lieky ktore obsahuju vseliake zlozky..

talentmania

Naozaj ju v tomto lutujem ale tiez je to zakrok do organizmu tak neviem najlepsie by bolo keby existovali dake tbl nie len na rast prs co aj tak nepomoze xi xi ale aj na zmensenie prsnikov hmmmm.

jankaaaaaaaaa

talentmania: v takomto pripade nech urcite ide do toho, taketo zdrav problemy su dost obmedzujuce a navyse ako bolo spomenute ostavaju aj trvale nasledky.. takze ja by som bola urcite za

Maoam

suhlasim s youkim a talentmania: zdravotne dovody ako u tvojej sestry - velke bolesti, trvale poskodenie chrbtice casom atd. myslim ze tu niet o com, to je uplne nieco ine, rovnako po urazoch, rakovine prsnika to su pripady kedy je to pochopitelne, ak to sestre pomoze tak nech ide do toho, ulavi sa jej a predide inym nasledkom (trvale bolesti, chrbtica znicena)

talentmania

A co si myslite o zmenseni prsnikov ked su naozaj ale velke prsniky myslim tym od cisla napr.F a vyssie.Moja sestra o tom uvazuje naozaj jej nezavidim vsetko ju boli od krcnej chrbtici az po spodok to nehovorim o nakupovani podprsenie a tak dale...Ona by urcite brala aj nulky a na ziadne silikony by ani nepomyslela:))

youki

nechce sa mi to cele citat a neviem kolko muzov tu reagovalo.
osobne by som nechcel zenu, ktora ide na operaciu kvoli zlepseniu vyzoru a nie je to nutne.

Pod nutnostou chapem napr. v pripade rakoviny (kedy pride pacientka o prsnik), vaznu autonehodu a pod.

Dovod: taky clovek (zena/muz) si podla mna nevazi zdravie (zivot) ktore ma na ukor niecoho ovela menej podstatneho.

Luxury

jajka, neviem, v podstate su to take iste dovody, ako si to davaju robit zeny po porode, akurat je rozdiel vo veku. mna ked sa pytaju,vzdy poviem - odporucam az po dietati a dobre premysliet. ale to je moj nazor, tiez tazko posudzovat, kedze nie som na ich mieste.za mojho ,,mladi" to take ,,bezne" nebolo.takze som si tym ani nelamala hlavu a to som nejake prsiska teda nemala.tazko teraz posudzovat,ked uz som v inej pozicii.Moja mama je v tomto dost konztervativna,ale vyjadrila sa,ze je to naozaj velmi pekne,dokonca pouzila slovko sexi, prijemne na dotyk a ze lepsie ako si tam cpat vypchavky furt. a dalsia vec, to asi kazdy nepochopi,ale psychika narobi svoje, aj ked sa hodnoty by mali byt postavene inde, vraj :)

jankaaaaaaaaa

tiez urcite niesom zato aby si silikony davali zeny len tak z roztopasnosti, ale su zeny ktore to fakt "potrebuju"..
a silikony by sa mali vymenit po 10tich rokoch, ale oni sa daju aj vybrat a uz tam nic nemusi ist pokial viem

jajka001_

luxury, ja ti to doprajem, len nechapem tie mlade baby dnesne, kazda pomaly sa trha na plastiku hoci vobec nemusi. su dolezitejsie veci na svete