Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte skúsenosti s krriklavo červenými vlasmi ?

bambulka11

Janka ja som mala tuto a chytila super ... ale ake mas teraz vlasy ? Chytila super na hnede už na vyblednute červene chytila naprd taka moc tmava bola... ale naozaj nezmyva sa moc možno prve tri umytia budeš mat ešte cerveny uterak ale potom uz držii jak kliešť

jankaaaaaaaaa

ktoru garnier intezinvne cervenu myslis???
ja som si teraz naposledy dala garnier granatovo cervena, ani mi poriadne nechytila na cele vlasy, a je to tmava cervena

arwenxun

bambulka11: ja myslim ze to problem nebude ja som mala tmavohnede vlasy a isla kadernicke a ta mi dala farbu ze som mala uplne kriklavo oranzove vlasy a bez toho ze by mi ich zosvetlit musela- asi len vyssi peroxid dala,

a inak nemyslim ze mas volako extra tmavu tu cervenu, ja by som to asi tak spravila ze by som si dala volaku medenocervenu farbu a potom uz tu rysavu alebo by som si vyskusala dat hned rysavu napr loreal mango to je kratko po zafarbeni tez trochu do cervena ale ked sa vyzmyva trosku tak je to rysave a si myslim ze by to aj mohlo chytit max by tam boli este volake cervene odlesky a kebyze by to nebolo dobre tak az potom by som sla kadernicke ale fakt neviem lebo nemam s tym skusenosti a cervena ze ide tazko dole ale zas to su take trochu pribuzne farby myslim

bambulka11

arwenxun

ano teraz mam taku ako je na tom obrazku len viac zničene vlasy :(.. ved ta farba je dost tmava cervena na to ze by som z nej chcela rysavuu to bude problem asi nie ? ....

arwenxun

bambulka11:to posledne tak to je odtien aky mas teraz alebo aky si mala? lebo pises ze mas dost tmavu cervenu a vyblednutu...a inak ja som tiez uz vela kaderniciek vystriedala ale nasla som uz tu "naj", tak skus ist viacerym sa najprv poinformovat ci vobec aj maju taku farbu aby si to mala podla tvojich predstav

Anaya: mas pravdu, ale su aj cervene farebne tuzidla, ktore ti tu farbu na nijaku dobu znovu obnovia a ta cervena stoj za to:)

Anaya

Ja len tak pomimo tému :-)- červené vlasy sa veľmi rýchlo vymývajú a už po týždni od farbenia nie sú pekné....ale to už isto viete :-)

bambulka11

arwenxun
Noo mam taku dost tmavu cervenu sice už vyblednutu, ale aj tak je stale tmava hentaka by mi na to nechytila ... no pojdem ku kaderníčke a spýtam sa. Asi jediné, čo možem spravit , len aby som natrafila na dobru kaderníčku to je tiež doležite dost :) Ale vlastne mam teraz take vlasy jako mala ona predtým a tiež jej to nejako spravili na tu ryšavu ale tak jej to robili profesionaly. Dám sem fotku tých červených ake mala predytm a ake mam vlastne teraz ja :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte skúsenosti s krriklavo červenými vlasmi ? - Fórum - ZDRAVIE.sk