Zdravotna sestra-kozmeticka

Príspevok v téme: Zdravotna sestra-kozmeticka
derma

Dobry den potrebovala by som poradit kozmeticke kurzy v Bratislave aby som mohla pracovat ako zdrav.sestra kozmeticka.Ak by sa tu nasli baby kt.v takejto oblasti pracuju prosim Vas ake kurzy by som si mala zabezpecit ohladom kozmetiky.Nemyslim licenie a take kurzy ale skor nieco take ako cistenie pleti ,laserova epilacia,depilacia voskom,skoricove zabaly,oxygenotherapia,endermalogia...Velmi pekne vam dakujem ak by ste mi sem dali typ kt.kurzy by som mala absolvovat alebo aspon kt.ste absolvovali vy.

jankaaaaaaaaa

ja studujem na vyske. ale kamoska si nedavno robila taky kurz ale kadernicky. po kurze sa hned zamestnala v malom kadernictve ale zarobi strasne malo.. lenze ona si chce po case otvorit vlastne kadernictvo, ale nato potrebuje zo zakona niekolkomesacnu prax (asi 6mesiacov? neviem presne)

talentmania

Ten kurz nevyzera zly to po nom by som uz mohla robit v salone ci ako?Len ako absolvovat ten kurz moze asi len nezamestnana osoba pretoze ta doba:( si to neviem ani predstavit to v tom case je asi kazdy v praci:))to budem mat aj daky certifikat asi ano vsak?Normalne rozmyslam ze sa vratim k tej zdr.sestre no len potrebujem asi tiez robotu bez odberov xi xi lebo ten prvy pacient by bol pri mne ako pokusny kralik chudacik:D))Po 7 rokoch co som vystudovala fakt neviem kde je sever ale ta kozmeticka to nevyzera zle snat by som zvladla zabalit klienta do skoricoveho zabalu NIE?:)))):))))Boze ja sa tu v praci asi uz velmi nudim :0

jankaaaaaaaaa

po takomto kurze sa mozes zamestnat v nejakom kozmetickom centre a po niekolko mesacnej praxy si mozes otvorit vlastne studio

derma

Dakujem a nevies na aky kurz by som sa mala prihlasit pretoze aj tie kurzy niesu moc lacne ale tak to by som uz obetovala nasla som jeden mohla by si sa mi nato pozriet ci by mohol byt dobry bola by som ti velmi vdacna www.amosk.sk tam robia kurz aj z kozmetiky.Chcela by som sa este opytat ze ked by som absolvovala gtento kurz tak ci by som sa potom uz mohla zamestnat v dakom tom centre kozmetiky ako zdravotna sestra-kozmeticka ci tento kurz splna podmienky pracovat v tejto oblasti.Ja viem ze nebudem mat prax a ostatne tie skolenia ale mozno to uz vybavuju zamestnavatelia a posielaju zamestnancov na zaskolenie ostatnych pristrojov....este raz dakujem za odpoved

delphia

v prvom rade musis absolvovat kozmeticky kurz. naucis sa zaklady osetrovania pleti. ostatne su vsetky nadstavbove skolenia a tie absolvujes na zaklade toho, s cim chces pracovat. predsa nepojdes na zaskolenie (stoji to nemale prachy!) napr. oxygenoterapie, ked nebudes s kyslikovym pristrojim pracovat (treba ho totizto kupit a tiez stoji nemay peniaz ;).

derma

Jankaaa ja mam vystudovanu skolu zdravotnicku odbor vseobecna sestra len by som rada vedela daky dobry osvedceny kurz v Bratislave pretoze ich tu je dost vela a neviem kt.by bol najlepsi.Keby mi tu hodili dake tipy ze kt.kurz by som mala absolvovat presne:))