Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vonkajsie hemoroidy

mamina12

Nám sa na hemoroidy veľmi osvedčili výrobky od Hemostopu a preto keď má niekto z nás alebo nášho okolia s tým problém tak odporúčame jedine hemostop. Ide o zaručený prípravok.

radoslav,

Ahoj, je možné, že sa v konečníku samovolne objaví sperma. Po analnej masturbácii, vždy keď dráždim prostatu, objavi sa mi v konečniku hustejšia priesvitna až hneda tekutia, podobna spemenu, ktorá sa tlačí vonku. je to normálne, je to choroba, alebo hemeroidy. Ďakujem za odpoveď. mam 21 rokov.

Jozef.S

Ja si to natieram fine6, a úľava je to veľká, mam druhého stupňa. Pomaly sa to lieči, plus strava a je to oveľa lepšie. A hlavne strava!

Nikuska84

Ak sa ti objavil hemoroid ale nemáš veľké bolesti ani ťa nesvrbí, stačí skočiť do lekárne niečo kúpiť, nemusíš ísť hneď k doktorovi, ak to nie je moc akútne pomôžu ti hemostop tabletky, veľa ľudí považuje maste na hemoroidy za nehygienické ...

Karoloslaw

Mne na vonkajšie hemoroidy zabral hemostop gél, trikrát denne som natieral a večer pred spaním som si dával ešte kúpele v dubovej kôre a do mesiaca mi zmizli, takže môžem vrelo odporučiť.

EDoo

S dnešním šíleným zážitkem od doktora se potřebuju svěřit. Jestli jsem si dosud myslel, že anální sex a hemoroidy nejdou moc dohromady, musím po dnešku tento svůj názor poopravit. Šel jsem k doktorovi s tím, že se už asi týden nemůžu bezbolestně vykadit. Tak mě nejdřív mučil prstem, pak ještě tím přístrojem, kterým se dívá dovnitř. Zjistil, že tam mám trhlinu, a prohlásil, že mám moc stažený svěrač.

Hádejte, jakou mi naordinoval léčbu! Zapůjčil mi domů anální kolík, pardon dilatátor, prostě takovou tu věc, která se dá zakoupit taky v sexshopu, i když v trochu jiném provedení. Takže 2x denně 5 minut trénovat zasouvání. Já snad ještě při tom konečně zažiju orgáč a konečně se budu moct nechat připravit o panenství.

gino

Najlepšia vec na odstránienie vonkajších hemoroidov je fine6 mne zabral hemoroidy sa stratili po 30 dňovom používani. Odporučam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vonkajsie hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk