Vonkajsie hemoroidy

BIG0

ja mam tiez hemoroid uz asi mesiac,vznikol

mi tak ze som si do analu zaviedol obal z

cigary.teraz to lutujem,bolo to sice velmi

krasne vzruso ale myslim ze nestalo za to.

pred tym som si vsuval plastovu rurku a s

nou som aj chodil po ulici, je to velmi

fajn, raz som si dokonca urobil sam v sprche klistyr dnes vsak uz tu moznost zial

nemam a viem ze prave toto by pomohlo ten

poondiaty hemoroid odstranit. dakujem.

johansová

Vidím, že tu sú samé samokomentáre od predajcu, aký je to skvelý produkt! FINE 6 je len obyčajná voda, nijako nepomáha. V lekárňach ho nedostať z jednoduchého dôvodu, lebo je nepredajný!

johansová

Vidím, že tu sú samé samokomentáre od predajcu, aký je to skvelý produkt! FINE 6 je len obyčajná voda, nijako nepomáha. V lekárňach ho nedostať z jednoduchého dôvodu, lebo je nepredajný!

palii

Používam ho pravidelne tak ako to bolo povedané každý deň, po mesiaci a pol sa zmenšil o osemdesiat percent, uvidime ako to bude pokračovať. Bolesti už nemám žiadne. Fine6 zatial odporúčam.

Lejla22

Vie mi niekto prosim poradit kde kupim Fine6,zhanala som ho u nas v lekarnach a nic a tak isto aj v lekarni v Rakusku tak tiez nic...

Radinho

A co tu spominate o tej operacii , ano on zmizne ale zas sa moze spravit na inom mieste , lebo to mate crevo a moze sa ukazat z hocijakej strany :) ... operacia nieje riesenie , starat sa o hygienu a ono to pojde

Radinho

Ja som ho mal taky ze som cakal ze uz praskne . Rada nad zlato po kazdej stolici , sa ist vysprchovat . Budes sa o to starat a neboj pojde to rychlo .
Ja som to mal max mesiac , najlepsie je uzivat tabletky a kombinovat s mastickou . Odporucam silnu masticku Doloproct a ked si ju natieras tiez odporucaju aby si si dal trosku aj dovnutra lebo crevo ti ide zvnutra ( ako ponatierat steny ) a tabletky mobivenal tie su dobre na toto . Odporucam alebo lepsie nejest vobec stiplave jedla , koreniste a hlavne jest jedla ktore obsahuju vela vlakniny . Mal som 2x vonkajsi hemoroid ale to uz viem jak predchadzat , ked vie ze som zjedol koreniste alebo stiplave tak 2 dni sa staram o hygienu po kazdej stolici a predchadzam tomu a uz som to nemal vyse pol roka . Nebol som vobec u doktorky staci kuknut fora a doktor ti nic ine nepovie len to co sa tu docitas , starat sa o hygienu a mastit konecnik , uzivat tabletky a jest vela vlakniny , a samozrejme pravidelnu stolicu , lebo nesmies tiez naprazdno napinat alebo mat jak sa to povie "porody na zachode " .
Toto ked budes poctivo dodrziavat zmizne to ale zas necakaj ze za tyzden alebo 2 to bude zahojene , toto je bohuzial pomale hojenie :/