štastie

zuzic_

pocit ze som nieco dokazala. take kazdodenne ciele, prekonanie seba samej, pocit spokojnosti so sebou. a hlavne pocit ze pre niekoho vela znamenam

lost

Je to chvilkove, to ano :)

A niekedy je takmer nemozne sa rozosmiat v istych situaciach.. Ale tak, neviem si predstavit zivot bez usmevu :)

Ale suhlasim ze clovek hlada svoje stastie/zmysel zivot prakticky cely zivot :)

slnečnicaa

Radšej očakávať horšie a nebyť sklamaný ako očakávať lepšie a sklamať sa? Súhlasím lost, keď sa smejem som šťastná, ale v podstate je to len chvíľkové. Myslím,že človek vlastne celý život hľadá to svoje šťastie-a keď jedno dosiahne, ženie sa za ďalším. Škola-kariéra-priateľ-rodina-deti...

lost

stastie?

SMIECH :D:D:D

co ine potrebujem? :)

mozem mat bars aj lambo, ale budem vazny, lebo budem davat pozor kolko policajnych audi ma nahana... ale staci mi par dobrych ludi a nic viac netreba :D.. teda smiech je odpoved na rovnicu zivota :))))

smiech > dobre spomienky > utecha v zlych casoch > a takto nejak sa to zacykluje..

Ale seriozne teraz...

Jedine co ma neomrzelo je smiech :)

0vecka

podla mna to ma viac komponentov... napr tvoje ocakavania od zivota a ocakavania okolia ... zdravie a potom biologicky zmysel zivota mat deti a tak

[zruseny1]

šťastie..hmm.. pocit spokojnosti..a kedže ma obchádza, tak v mojom prípade sa uskromním aj s takým "šťastím", napr. keď iba stihnem autobus:) ale aj to je niečo:)