Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozdiel slepak/vajecnik..bolest urgent

Príspevok v téme: rozdiel slepak/vajecnik..bolest urgent
kajalla

ahojte. par hodin ma pobolieva brucho v pravej dolnej casti. uz v praci som citila taky akoby tlak a naduvanie akoby na vracanie. ale nemohla som odist z porady..ked som vystupovala neskor z busu tak som musela stat a zohnut sa. je to akoby ma ktosi bodala lebo co.aj ked sedim. vystreluje mi to aj nizsie akoby do "utrob" smerom dole.neda sa mi vystriet.a ked chodim tak to boli.nemozm si teraz dovolit ist pod noz. moze to byt slepak alebo vajecnik? aky je v tom rozdiel?ako na to pridem? uz sa chystam na pohotovost,ale zide sa nazor skusenej/skuseneho. pre take vnutorne ukludnenie.dakujem

Scotch

no to co opisujem moze byt vajecnik, mna casto bolieva jeden.. ale divne ze to nevies rozoznat, poznat to, ked boli vajecnik... ked som sa ja na to stazovala lekarke, vravela ze vajecniky mozu boliet pri ovulacii.. hm neviem, radsej to spomen lekarke..

blondula

ja som kvoli tymto bolestiam bola najprv operovana na slepak a za 2 mesiace od operacie na viezli na pohotovost a hned operovali ! mala som uz odumrety vajecnik !!! treba ist na sono...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozdiel slepak/vajecnik..bolest urgent - Fórum - ZDRAVIE.sk