"Bolestivé jedlo"

Príspevok v téme: "Bolestivé jedlo"
Requiem

Ahojte, už asi 4 týždne sa zdravo stravujem, počítam kJ, do fitka chodím už pol roka. Na tú stravu si dávam dosť veľký pozor, no posledné dva dni mi je po jedle nevoľno. Menzes momentálne nemám, tým to nie je. (Ani tehotenstvom ;)).....) Hlavne po prvom jedle - teda po "raňajkách" mám pocit, že to buď vyvrátim alebo ma preženie. Ani jedno z toho sa ale nestane, chvalabohu a po 5-15 min. to prejde. Až sa bojím a začínam to prirovnávať k mentálnej anorexií alebo buímií. Čo si o tom mysléte vy? Tzv. "výčitky" z jedla mám len keď náhodou (čo sa mi stáva ale raz do mesiaca) zjem za deň viac ako 8000 kJ - dajme tomu. Inak mi nerobí problém sa 5x denne najesť s pôžitkom z jedla.

xyzz

Ja to už mám asi 2-3 roky že mi je po jedle nevoľno, niekedy je to menej intenzívny pocit, niekedy mám pocit že by som mala každú chvíľu vracať... Ale nerobí mi to po každom jedle, tak to zatiaľ neriešim

Requiem

....mám redukčnú riétu, nakoľko mám dosť zlú postavu, takže trošku sa na to pozerať musím, aby moje úsilie vo fitku nebolo zbytočné.. ach

1angelina23

tak skus tak neriesit to co papas :-)) a nepapaj podla harmonogramu ani podla nicoho ineho ako su kalorie na obaloch a taketo hluposti, papaj ked si hladna a to co ti chuti... uvidis ze ziadne problemy mat nebudes ;)

Requiem

Nemyslím, stravu som mala zmenenú už nejaký ten mesiac ale občas s ami ju nepodarilo dodržať, neľla som do toho zo dňa na deň z extrému do extrému....a žalúdok ma ako taký nebolieva.

1angelina23

:-) mozno to mas zo zaludka... myslim,nebolieva ta? asi si len rychlo zmenilastravovacie navyky a telo si na ne este poriadne nezvyklo

Nepodstatna

Aj ja som si hovorila že ho nemám rada a že ja do neho nevpadnem .... a začalo sa to presne tak a pozri kde som teraz ... vlasy už pomaly ani nemám nechty sa nedajúnazvať nechtami , samé vyrážky po tvári ktoré som nikdy pred tým nemala ... pol roka nemám menštráciu ... a neviem výjsť z toho blúdneho kruhu čiže len tak ďalej všetk si počítaj , plánuj a ozvi sa o pár mesiacov ako si na tom ...

Requiem

Nedokážem si ich nepočítať :D píšem si deň vopred stravu, keďže som na intráku tak mi to aj pomáha nakupovať, hospodáriť a ... udržať si postavu, ovšem :) Nemám rada PPP, sama sebe hovorím, že to nesmiem ;) Uvidím, ako mi bude po "obede", ktorý mám o jednej ;) hádam bude dobre :)

blondula

requiem.... ja som tiez chodila kade tade ako ty...dokonca aj na hadici som bola,sone,pila som nejaku sadru aby mi zaludok zröntgenovali a nic nenasli !!! neskor som brala 3 mesiace nejake antidepresiva,lebo sa vtedy v mojom zivote udialo dost "negativnych" veci,takze to bolo psychickeho povodu !! urcite to bude aj u teba!!!!