Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si pamätáte na svoj prvý deň na strednej? :)

bibisa

o ano pamatam si.uz prvy den som meskala ale som sa pekne ospravedlnila.no a po hodine sa ku mne prichomietli 3 trubky zo serede a vtedy sa zacal este len "teror" :D
cele dni som len pocuvala ako jedna povedala:"boze aka som skareda a tucna" a druha jej na to :"ne ty si krasna".a v kuse sa len machlili a snazili sa silno zbalit chlapcov s tried.popravde si myslim ze som akurat najhorsie roky na strednej vystihla lebo prisli mp3 telefony a ja som cez prestavku pocuvala s kazdej strany nahlas tie sracky.naschval to nenazyvam pesnickami lebo od okien bolo pocut madarske hopsacky,od dveri ciganske hopsacky,od tabule hrali moderne no ked som denne pocula jednu novu pesnicku 400x tak si asi viete predstavit ako sa mi zhnusilaa od nastenky som pocula rytmusa a to mi bol uz uplny koniec.a ked neratam tie sproste xichty ktore rano nevedeli ani len povedat BU a cez hodiny to ukazovalo ake to je strasne dospele tym ze nadava profesorkam do p.c a k.riev.nevedeli respektovat ani len jeden skolsky poriadok.
a este ked isiel okolo niekay prvacik a zacal s takymi pridrbanymi recami ze ako by kazdu pretiahol tak to som uz uplne odpadla.
no takze vam je uplne jasne ze ja som so strednej viac nez dost znechutena a prave preto som ani na stuzkovej nebola.takze tak.moja rada znie"ucte sa a chodke kamkolvek na strednu len nie na obycajnu ucnovku lebo tam je ten najvacsi odpad z celeho slovenska.

Lou

aha hej a prvý deň...to sme sa seba kukali ako teliatka a každý sa držal pri tom, koho poznal:D...ale mám pocit, že dnes to už chodí inak (zrejme za to môže aj vplyv takej tej seriálovej americkej popkultúry)

Lou

ja som šla na gympel zo štvrtej triedy (teda 8ročný) ...a ani ja nebudem klamať, spoznala som tam asi len jedného človeka, s ktorým sa pravidelne stretávam (ak nepočítam dvoch, ktorých som poznala aj predtým...a jeden sa so mnou prestal kamarátiť, on bol ešte väčší introvert ako ja, ale v škôlke aj na základke sme boli super kamoši aj pusu som mu dala c tretej triede a potom už na gympli zistil, že je na chlapcov:D)...chyba asi môže byť aj vo mne, ja som taký introvertný typ, nikto mi nie je sympatický a ani v škôlke sa so mnou skoro nikto nechcel hrávať:D... a neviem, asi všetko závisí od kolektívu...ja som sa s tými ostatnými ľuďmi ani moc nekamošila...v poslednom maturitnom ročníku sa nejako prelomili ľady...ale teraz keď nikoho z nich stretnem tak trochu pokecáme že ako ide život a tak...a ešte som mala jedného spolužiaka, ktorý ani po 8 rokoch asi ani nevie, ako sa volám:D...a nejako som sa rozspomínala asi:D...ale mala som tam teda 3 dobré kamošky a s nimi som to nejako prežila:D

dakovna

ja som isla na moju strednu sama zo ZS. Nikoho som tam nepoznala, no nerobilo mi to problem. Este pred zaciatkom - zahajenim som sa akosi dala do reci s jednou babou, ktora patrila tiez do nasej triedy a ona mi navrhla, nech si s nou sadnem. No na druhy den som sa dala nahodne do reci s inou babou, kt. tiez bola sama a patrila do nasej triedy. Ona chcela tiez so mnou sediet. Tak som si sadla s nou, bo ta predosla tam vtedy, ked sme si uz sadali do triedy nebola - meskala. Som spravila dobre, ze som si sadla s tou babebou. Bola to super baba a neskor sme sa dali do kopy aj s babami, v lavici pred nami. Stala sa z nas nerozlucna stvorka pocas celej strednej SS.

bibi123

pamatam si ho celkom dobre, na gympel som sla s mojou najlepsou kamaratkou(mali sme strasne stastie, strasne jej nesla matika:o), navstevovala rozne doucovania, aby spravila prijimacky, nastastie skoncila posledna nad ciarou), takze sme 1. den stastne napochodovali spolu do triedy a obsadili si zadnu lavicu... dosla za nami jedna zlata babenka (so strojcekom-strasne s nim bola zlata) predstavit sa nam a ta prelomila pociatocne lady a tak sme sa vzajomne medzi vsetkymi spoluziakmi pozoznamovali... potom, ako nas ucitelka pustila, sme to sli specatit na kofolu:O) sice sme sa casom poskupinkovali a niektori ludia mali medzi sebou konflikty, dala sa stredna zvladnut...

inko.

kamoške sa štikútalo, nechcela sa predstaviť:D
bolo veselo:) asi prvý a jediný super deň v tom blbom kolektíve

soffa

my sme zo zakladky sli 3 a ostatne 4 chodili so mnou na basketbal.,takze to bolo fajn,ale ja inak nemam problem s nikym takze som bola hned ze nieco take ako "predsednicka "triedy,,ak to este existuje;-)a kedze som bola velmi urozpravana tak z poslednej lavici som po tyzdni skoncila nechtiac v prvej;-((

slnečnicaa

Kym zazvonilo sedela som v triede s 23 chalanmi, nastastie na poslednu chvilu dobehla este jedna baba. No a druhy den som vynadala dvom spoluziakom, ked nam obsadili miesto-odvtedy ma respektovali:-))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si pamätáte na svoj prvý deň na strednej? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk