Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem skudnúť ale nedovolia mi to !

Príspevok v téme: Chcem skudnúť ale nedovolia mi to !
Hanna123

Takže dávnejšie som trpela PPP ale vyliečila som sa z toho. Teraz mám skoro 17r.,178cm a 64kg čo sa mi zdá strašne vela a chcela by som schudnúť. Niesom tučná , som celkom vpoho ale ja chcem byť chudšia aby som sa cítila lepšie. Problém je v tom , že rodičia mi to nedovolia. Stále pozerajú kolko čoho jem a dávajú na to velký pozor. Aj stacionárny bike mi zakázali , pretože som na nom trávila až moc času ... ako schudnúť , ked mi to nedovolia a kontrolujú mi stravu ?

Darya

a ešte niečo.. buĎ rada, že máš takých starostlivých rodičov, ktorí sa boj o tvoje zdravie, mnohí to šťastie nemajú

Darya

poviem ti to takto, tvoj problem nespočíva v tvojej váhe a postave, ale v tom, že si nevážiš samú seba, prestaň sa zbytočne trápiť pre pár kíl, ktoré ti zhodiť netreba, podľa toho čo si napísala máš ideálnu váhu a určite si pekná, len si to sama nechceš pripustiť, nepripúšťaj si reklamy z časopisov kde sú vychudnuté ženské, každý chlap ti to potvrdí, muži majú radi, keĎ je ženu za čo chytiť, hoc je to aj nejaké to deko navyše... aj keby si ajschudla, ver tomu, tešila by si sa z toho týždeň a potom by si chcela schudnúť ešte viac, poprípade na sebe hĽadala inú chybu, nehľadaj na sebe chyby, zbytočne sa stresuješ a uberá ti to nakráse, hľadaj na seba pozitíva a staraj sa o to aby vynikli, zlepší ti to aj náladu aj Ľudia si všimnú že si viac vyrovnaná a krajšia

talentmania

Si chuda nemas z coho chudnut rodicia maju pravdu.Naozaj sa zamysli nad svojou psych.pretoze znovu sa vratis k tomu kde si uz raz bola nevymyslaj:(Prestan robit sebe zle a rodicom starosti!

blondula

"citila lepsie" ??? .... no ja neviem,ja sa vzdy po schudnuti citim velmi zle !!! som neskutocne unavena,slaba a niekedy mam pocit,ze odpadnem !! ...ale zase nikdy som nechudla umyselne !!!

Requiem

Moja... veľký pozor, znova sa to na teba lepí. Ja som bola na tom podobne, no sama som si povedala, ja žiadnu PPP nechcem! Takže som sa "dostala z toho". a POZOR, nie si tučná, prosím ťa. Zamysli sa nad svojou psychikou, mala by si jej pomôcť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.