Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zavraty uz 6 dni

Príspevok v téme: zavraty uz 6 dni
hotovo

Nikdy predtym v zivote sa mi nic take nestalo, nikdy som ziaden zavazny zdravotny problem nemala. Pred par dnami som sa zobudila na strasny zavrat, kolotoc v hlave, nemohla som sa postavit lebo som neudrzala balans. Bola som sama na byte, tak som zavolala zachranku /bala som sa aby som neodpadla/. Mala som strasne nizky tlak, vysvetlili mi to tak, vraj som len dehydrovana. Odvtedy pijem 3 litre denne. Napichli ma na infuziu s tym ze mam zajst za neurologom. Tri dni som mala ale tocaky stale. Ked som sa konecne mohla postavit na nohy, sla som za neurologickou ktora ma poslala na CT, a termin???O dva tyzdne!!!Viem su aj horsie choroby a pripady ale ja uz nevladzem. Som malatna, citim sa ako po opici, v hlave sa mi toci, pohyby mam neiste, stale som unavena a srdce mi busi o sto sest. A takto mam fungovat dva tyzdne???Pricom vysledky z CT maju byt do 10 dni cize dokopy to mame 24 dni kym nieco zacnu robit.

majka_21

Ja som nevedela, ze mi chyba zelezo. Sla som ku obvodnej lekarke, ze mi nie je dobre a neviem preco. Tak mi dala automaticky spravit krvne testy a vsetko bolo v poriadku az na to, ze som mala myslim menej cervenych krviniek (ale este vramci normy) a malo zeleza (myslim norma bola 6,6 a ja som mala 5,8 ci ako...). A tak mi predpisala obvodna lekarka Sorbifer (preparat zeleza) - myslim ze sa to vola - a povedala mi, ze ho mam mesiac uzivat. Po mesiaci mi zopakovala krvne testy a zelezo som mala uz myslim asi 11,6 a povedala mi potom, ze mam brat Sorbifer vzdy v obdobi kramov (2 dni pred, pocas a 2 dni po nich). A ze sa mi zvysi krvotvorba ci co... Takze ze to bude v pohode. Coskoro ho zacnem brat opat, lebo kramy cakam okolo 12. teho.

neva

A krv Ti vôbec nebrali? To je snáď prvé, čo je potrebné vyšetriť.
Môže to byť tým železom aj nemusí. Bolo by dobre, keby si zajtra vedela zájsť obvodnej lekárke, nech ti odoberie krv a na základe toho zaháji aj potrebnú liečbu.

majka_21

ja som mala tiez zavraty par dni, ale z krvnych vysledkov mi obvodna lekarka povedala, ze mam nedostatok zeleza. bolo to akurat pocas kramoch...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zavraty uz 6 dni - Fórum - ZDRAVIE.sk