Ako privolať svoje dni?

Príspevok v téme: Ako privolať svoje dni?
Frodičita

Prosím o radu. Mám 16 rokov a mešká mi menštruácia 6 dní. Celkom ma to začína znepokojovať, pohlavný styk som ešte nemala, v poslednom čase som bola trochu smutná, neviem či sa to dá nazvať aj stresom, možno áno. Určite som neschudla, ani nepribrala. Potrebovala by som si ju privolať. Za rady budem nesmierne vďačná pekný deň prajem.

evkaaaa

jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je to u kazdeho indivudualne napisaala som "moze"... a moj manzel je gynekolog takze urcite by sa mala ist poradit:))

jankaaaaaaaaa

menzes sa urcite nenapravo po prvom pohl. styku. sex nema absolutne ziadny vplyv na menzes jedine ak ide o tehotenstvo!
a s gynekologom sa radit nemusis. jedine ak mavas stale nepravidelnu menstruaciu viac ako 2-3roky

evkaaaa

v tvojom veku je uplne normalne ze ti meska, moze sa ti upravit po prvom pohlavnom styku a mozno to budes mat takto cely zivot , urcite sa treba poradit s gynekologom...existuje aj injekcia na vyvolanie menstruacie..kamaratke meskala menstruacia a nakoniec jej zistili nejaku poruchu s hormonmi a trebalo to liecit...

jankaaaaaaaaa

naco ju ako potrebujes privolat? ked meska tak meska, ved nic sa nedeje. privolat ti ju moze jedine lekar aj to iba vtedy ak ti meska viac ako dva tyzdne