Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie

Príspevok v téme: slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie
Tinaa23

Pisem diplomovu pracu o slovenskych restauraciach a kvalite poskytovania ich sluzieb. Od Vas by som chcela pocut nazory/skusenosti, co je pre Vas z hladiska poskytovatela sluzby(restauracie) dolezite a co nie(napr. je pre Vas dolezity usmev u obsluhy, kvalita jedla, cena jedla, hudba, fajciarska zona,...). A ktory nedostatok vie u Vas vyvolat reakciu, ze sa stazujete, resp. uz danu restauraciu nenavstivite...

jankaaaaaaaaa

tak to je riadny hnus. ale myslite ze niekto s takouto restauraciou by sa nehanbil k sebe pozvat telku a robit tam taku relaciu?

lost

A aky sok som prezil?

ked cakam 20 minut kym sa vobec unuvaju spytat co si dam.
alebo ked 20 sekund pred tym ako si idem sadnut sa spytaju co chcem na pitie

to vsetko zapada do slusneho spraavania.

A presne ako pisala blondula...
Cize este by sa mi pacila kombinatorika jedla.

tj, "toto tam nechcem, toto tam chcem, a toto vymente za to, z tohto len trochu, ale z tohto pridaje"

+cas za ktory jedlo prinesie uz nevadi (kedze mam extremne naroky na cerstvost)

ale viac uz za poplatok :)

lost

wow, tema pre mna kao vysita, niekto zaklada novu restiku? :) (j/k)

no u mna je to v prvom rade:

EXTREMNE CERSTVY ZDROJ SUROVIN

vsetko ostatne je uz extrmne jendoduche, staci aby tam bolo cisto, casnici nech su prijemny..

toto vsetko kludne aj za cenu toho, ze tam nenajdem EXTREMNE siroky sortiment (ako v jedalnach, ktore si hovoria restauracie), tj. staci 10 jedal.. alebo 5.. a na viac sposobov (tj. kuracie, morcacie, kacica, zajac a co ja viem ake maso..)

ale.

CERSTVE(!)

nie z tesca, nie z ineho obchodu, lebo aj mojmu psovi je po nich zle.

nie od farmara co prepchava zvierata ATB a inymi svinstvami.

jednoducho...

ciste, nenadrogovane a cerstve :)

samozrejme aj za vyssiu cenu... podla mna, ludom co na ich zravi zalezi, nemaju problem dat o nieco viac ako v beznej restike ...

jankaaaaaaaaa

ja mam najlepsie skusenosti so sluzbami v hotelovych restauraciach. v jednom 4* hoteli u nas v meste, viem ze si mozem cokolvek objednat a vzdy to bude na urovni naservirovane, chutne a donesie mi to mily ochotny casnik. je tam skvela klima, a ceny tiez niesu extra prehnane. ale zas mozno je tam restauracia trocha precackana ako na nejakej velkej oslave

mmilan7

Tinaa23.Napíšem Ti najskôr základné detaily,ktoré si treba všímať pri návšteve zariadenia,kde sa chceme najesť.Pri vstupe je dôležitá klíma ovzdušia,čistota na toalete,lebo to svedčí o komlexnej kvalite služieb.Začínam s polievkou.Keď mi polievka chutí,nebojím si objednať z ponuky čokoľvek.Končim niejakým zákuskom a nie som sklamaný.Som fajčiar,tak po jedle nemám problém,keď si kávu vypijem vedľa v miestnosti alebo na terase. Kvalita poskytovania služieb závisí aj od prostredia,kde je viac,či menej konkurencie a to vidieť aj na úrovni reštaurácií v celých mestách,ba dokonca regionoch.

Matyo

Mňa najviac neserie, keď si objednám hranolky alebo opekané zemiaky ako prílohu a donesú mi tie hnusné mrazené. To potom aký má zmysel chodiť do reštaurácie?? Veď rozmraziť polotovary si viem aj doma sám ; ) Taktiež sa mi stalo, že som si dal polievku, ku ktorej bol aj chlieb a pred platením čašník spočítal koľko som zjedol kúskov chleba a toľko mi záučtoval! Preboha veď taká vec ako chlieb k polievke by mal byť už v cene tej polievky a nie že mi potom dá bloček kde je 1 polievka a 2 krajce chleba : ) no skrátka trapas : ) Čo sa týka tej čistoty, tak napr. tu www.youtube.com by som určite nejedol :D

xy:)

slnencica, ja ze si robis srandu s tym vystavenim uctu :D napr v takom tunisku som sa uctu nikdy nedopatrala, lebo tam uctuju z hlavy v tych poulicnych restikach :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

slov.restauracie-co je pre Vas najdolezitejsie - Fórum - ZDRAVIE.sk