ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?

Príspevok v téme: ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?
.....

prosim poradte mi, mam chalana pol roka a spavame spolu asi kazdy den , ale problem je v tom ze on sa neurobi, za toho pol roka sa spravil iba raz a ja sa citim sklamana aj ked mi tvrdi ze nikdy v posteli nemal nikoho lepsieho.neviem co si mam myslet a ked sa ho opytam ze preco je so mnou ked mu to nejde mi povie ze on sa nepotrbuje spravit a nech sa nebojim ze by ma nikdy nevymenil..neviem, myslim si ze je to preto ze ho ma prilis velky..ale trapi ma to.Chalani PORADTE MI ..NAOZAJ TO NEPOTREBUJETE DOKONCIT?V COM MOZE BYT PROBLEM?SEX NAM TRVA ASI 1,5HODINY A AJ DVE a aj dlhsie sak my sa nevieme navzajom nabazit.a potom ho az boli..

Patika16

No moj chalan bol strasne nervozny ked sme spolu 3 krat spoali a on sa ece nikdy nespravil a potom to prislo a bol strasne stastny:)...a ja tiez a na druhy tyzden spravil aj mna a bola som rada a on tiez

.....

nooo rozpryvali sme sa o tom a az teraz sa mi priznal ze sa boji toho ze aj ked mam tabletky ze zlyhaju a ze ma nahodou nabucha aj ked by neskor chcel mat so mnou dieta ale ze teraj je skoro a uz sa mu razt stalo ze ho babemka drzalo v tom ze je uz v tretom mesiaci a ze bude tato a on s nou spal iba raz a len tak ..tak vtedy bol dost mimo a to preto toto vsetko...sme sa o tom porozpravali som mu vsetko vysvetlila ..spal u mna ..skusali sme to nose dlho a stale a stale a nakonec sa to podatilo ..ani neviete aka som stastna aj ked viem ze nabuduce to mozno znovu nepojde pretoze toto bolo fakt dlhe snazenie a aj ja som mala dost az moc..aj tak sa tesim so myslela ze od radosti vyskocim z postele a zacnem skakat:-))ňňňňňňňňňňňň

adelka2

Nie nie toto bude vec psychiky som si ista ved koniec koncov dokazom je aj to ze predtym fungoval uplne normalne.To nie je nic zdravotne.

xka

uz len nazov pre ten nas klub nam chyba! :0)) no...raz sa snad podari...len ja fakt neviem ci je chyba na mojej strane,lebo je to moj prvy a jediny priatel,ale mam pocit ze asi je to mnou.no neviem...mozno by to s inym bolo ine...

katarinna

žiaden psych. problém , ale zdravotný, treba ísť za lekárom a nešpekulovať čo asi. Lekár je tu na to aby to pomenoval. Len viem, že domútiť chlapa aby s tým išiel k lekárovi bude riadna fuška. Držím palce. Ale nech myslí na svoje zdravie a nezatvára pred tým oči, možno je to len nejaká blosť a vy sa tak dlho trápite.

olog

psychicky blok vie velmi jednoducho uvolnit cervene vino....
dajte si obaja az kym vam nezacne trochu sibat a potom sa do seba pustite... !!!