ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?

Príspevok v téme: ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?
.....

prosim poradte mi, mam chalana pol roka a spavame spolu asi kazdy den , ale problem je v tom ze on sa neurobi, za toho pol roka sa spravil iba raz a ja sa citim sklamana aj ked mi tvrdi ze nikdy v posteli nemal nikoho lepsieho.neviem co si mam myslet a ked sa ho opytam ze preco je so mnou ked mu to nejde mi povie ze on sa nepotrbuje spravit a nech sa nebojim ze by ma nikdy nevymenil..neviem, myslim si ze je to preto ze ho ma prilis velky..ale trapi ma to.Chalani PORADTE MI ..NAOZAJ TO NEPOTREBUJETE DOKONCIT?V COM MOZE BYT PROBLEM?SEX NAM TRVA ASI 1,5HODINY A AJ DVE a aj dlhsie sak my sa nevieme navzajom nabazit.a potom ho az boli..

envy7

ahojte potrebujem poradit ci mozno najst spriaznenu dusu..no som s priatelom vyse roka, mame kazde 3 dni sex ale o to nejde...priatel ma nevie spravit...dosiahnem klitorialny oragazmus lahko ale vaginalny no to vobec nie neviem v kom alebo v com je chyba..ma niekto podobny problem??

frontman

nie kazdy sa spravi do 5 minut, najma nie ti skusenejsi.
a nie je pravda, ze s vyssim vekom sa muz spravi rychlejsie. je to opacne

markone

To je divne. Neviem si ani predstavit ze za 1.5 roka by som sa spravil iba raz. Potrebujem to aspon dva razy do týždna. Apropo 90 percent chalanov sa pri prvom cisle spravi do 5 minut. Takze s tvojim frajerom asi nie je nieco v poriadku.(alebo si 5 krat denne honi vtaka a ty o tom nevies)

olog

mozno je problem prave to ze moc striedate polohy a iniciativu beries do ruk ty... skus ho nechat pracovat podla jeho fantazie

klarika

tajla, ved prave, cim vyssi vek, tym rychlesie sa urobia, nie?
...., podla mne ten tvoj ma asi podvedomu traumu z tej svojej predxadzajucej partnerky :-(

tajla

pravdu ti poviem,je to divné,určite nie je v poriadku,ja mám v posteli štyridsiatnika a ten je hotový za päť minút,mala som aj mladšieho a aj ten frčal,mal by navštíviť lekára...držím prsty

........

KED MOZTE PORADTE MI ESTE..ja vam zajtra odpisem na vsetky aj otazkya aj odpovede ale uz idem domov z roboty ahojte a vo pred dakujem