Holenie, tam dole

Lilien116

ANTYlopa:

- ak chceš mať dohladka, tak holiť proti smeru rastu chĺpkov, ale pokožku musíš aj trochu natihnuť medzi prstami!
- ak sa ti robia vyrážky, skús predtým tam dole na pokožku použiť lieh, peroxid, niečo dezinfekčné, čo by nefarbilo, 1-2 min. počkaj a potom použi žiletku, pre mňa sú najlepšie jednorázovky z Tesca, za pár centov veľa muziky :)

a tak a takk

ANTYlopa,ja sa tiez holim do proti smeru,a tiez nemam ziadne problemi s tym..ani z vyrazkami ani nic,ked sa s novou ziletkov a s penou oholis.by sa ti nemalo nic vyhadzat. mozno troska ti pojdu take krvave bodky s tych miest kde boli chlpy..ale to si par krat utres a bude pohode :) vela stastia

Alexapt

Tak použí niaky hydratačný krém po holení . Aby sa tá podráždená pokožka aspoň trošku ukladunila :-)

Maros75

Jas sa holim proti sneru......
Dolrzite je mat uplne cisty strojcek a antibakterialnu oenu a nakoniec vodu po holeni.

Tungsten

tpch, ja nemôžem :DD
ANTYlopa, tiež nemôžem :D prečo to nevyskúšaš, veď na to nezomrieš. ja sa holím proti smeru a žiadne vredy ani zarastené chĺpky z toho nemám, keď už to chceš vedieť :D ak niekomu zarastajú, tak má holt smolu, ale nevyskúšaš - nezistíš