fotografia do indexu

Príspevok v téme: fotografia do indexu
Lemurik

Dobry den, prosim mozete mi niekto napisat ake rozmery ma mat fotografia do indexu?
A este by som sa chcela spytat ak s tym mate skusenosti, kde si ju mozem dat spravit (v Bratislave)? Teda mam nejake starsie fotky doma v pc, ktore by som chcela pouzit nakolko tie este vyzeraju aspon trochu dobre oproti tej obludnosti, ktorou som v sucasnosti, len by som chcela aby mi na nich v studiu zmenili farbu vlasov z blond na hnedu a vytlacili v potrebnych rozmeroch. Dakujem

Lemurik

Papier s rozhodnutim o prijati na skolu mi dosiel asi pred tromi rokmi a neviem ho momentalne najst, ako som uz pisala, nie som tam novacik len si potrebujem dat znovu spravit index. A viem, ze nie vsetci ludia sa riadili podla toho co bolo v tom papieri napisane a vela ich malo fotky mensie. No uz som si zistila, ze to ma byt fotka s rozmermi 4,5 x 6 cm. Za reakcie ale aj tak vsetkym dakujem :)

ojka

mi to nedalo, šla som po pravítko a zmerala som foto vo svojom indexe (EUBA). Je to 4 x 5,5 ... lietajú tam nejaké milimetre hore dole... ale tak spolužiačka doniesla aj o dosť menšiu foto a svet sa nezrutil a prilepila sa tam i tá (:

jankaaaaaaaaa

a mala by byt priblizne taka ako na pas. ale nemusi byt presne taka. je to v podstate jedno, len aby nebola priliz velka ci mala . pocula som o takom pripade ked si nejaka studentka priniesla fotku z oznamka :D

jankaaaaaaaaa

ake rozmery ma mat fotka by si mala mat napisane na papiery, ktory ti prisiel zo skoly o rohodnuti o prijati na skolu a medzi dalsimi vecami co si mas priniest na zapis

vevericka

ako na pas, 3.5x4.5..ale, aby ti na starych fotkach menili farbu vlasov a co ja viem co este..sa daj rovno odfotit preboha..

Lemurik

No, ja nenastupujem ako nova, len si musim dat spravit novy index... a neviem najst ten papier co nam posielali pred troma rokmi ked som nastupovala. ale aj tak je to s tym pasom dobry napad lebo ma vlastne identicke rozmery ako index tak si mozem zmerat aspon priblizne aka velka fotka by tam mala ist :) dakujem :)

[zruseny20]

no to netusim ake fotky si davate na euba, ale podla mna su fotky na par pomerne velke (oproti inym fotografiam na oficialne dokumenty) a na uk treba take :)

a ked tam nastupujes do skoly, musis mat na nejakom papieri uvedene v akych rozmeroch maju byt tie fotky..

Lemurik

No pas mam sice dost stary, ale tam isla len pomerne mala fotka, pamatam si ze do indexu (EUBA) po nas chceli o dost vacsie rozmery pred par rokmi. Bohuzial si uz ale nepamatam ake :(