Problem s Penisom

Príspevok v téme: Problem s Penisom
Marian1990

Dobry den,

Zdravim vsetkych ludi..
Tipujem ze po precitani nadpisu si vela z vas pomyslelo ze mam nejaky psychicky problem s velkostou mojho penisu.

Naopak.moj penis dosahuje celkom slusnu velkost 17-18 cm.

Jedine co ma trapi je ze nie vzdy ho dostanem do "tvrdeho" stavu.
S coho mam dost starosti.Nakolko mam 19 rokov.Myslite ze sa s tym da nieco spravit ?

Za odpovede dakujem.
Marian

0vecka

lo tak ty ak nemas problem s velkosotu tak nevim... myslis ze clovek co s tym nema problem bude pisat ze s tym problem nema a rovno aj napise velkost :-D ...

ta3

Marian, ja som 58 rocne dievca :-)), ked sa Ti to pri milovani s dievcatom este nestalo, tak potom naozaj nemas co riesit, masturbuj menej casto, iba ked je to akutne alebo ked su na to dostatocne intimne podmienky

Marian1990

Dakujem za odpoved a da sa povedat ze povzbudenie...

Toto obdobie by som skor nazval ako masturbujuce ako sexualne.

Nastastie sa mi to pri ziadnom sexe s priatelkou/zenou nestalo.Je pravda ze by som si take banalne veci nemal pripustat lebo ako si povedal zafixuje sa to nejako do mna a nebude to dobre.

ta3

Z kratkej informacie: Jedine co ma trapi je ze nie vzdy ho dostanem do "tvrdeho" stavu. tazko posudit, ci skutocne mas nejaky problem, zalezi od toho ako casto mas sex, ci mas pravidelny sex s priatelskou, ci sa to stava, ked sa s nou chces milovat alebo nasledne milovat, alebo nemas priatelku a iba masturbujes a vtedy sa to obcas stava, ale uz teraz si myslim, ze sa zbytozne trapis, si este mlady, Tvoj sexualny zivot este len zacina, casom a najma pri tej spravnej partnerke by to malo byt OK, radim Ti sa s tym vobec nezaoberat, lebo myslienky su betar zradna vec, mozes si tento akoze problem vo svojom podvedomi zafixovat a potom by naozaj problemy s tym mohli zacat, preto neries to