nevadim Bratislavu som ponizena

Príspevok v téme: nevadim Bratislavu som ponizena
Mima18

Ahoj neviem ako mam zacat do Bratislavi sme sa vybrali so sniny pred tyzdnom za lepsim zivotom a neviem kde sa obratit o pomoc :((( v noci dnes je pravda maly sme troska vypyte ... isli sme do tesca kamoska ukradla flasu ale ja som to ani netusila !!! nic som nevedela .... ja som si kupyla par veci .... boli sme spolu SBS-kar nas zastavil pri pokladni ... jeho otazka bola ci je to vsetko co sme kupyli.... ja hovorim ze ano :( on podte s nami tak nas zobraly do zadu nejaka miesnost a zacali nas prehladavat vysypali nam kabelky a v tom to prislo nasli tam flasku a CD ktore ukradla ... ja som ostala v soku ... potom nam kazali ze nech sa dame do spodneho pradla ja som bola proti tak SBS kar nam s tym obuskam buchol po krizoch a zacal kricat v tom prisla zena SBS-kar a zacala nas vyzliekat do spodneho pradla vsetko prezeraly .... tak som sa nikdy necitila ako dnes !!!

lost

nj asi tak ako pise Excell..

lenze nemoze sa nakopavat nevinny clovek :)

to odporuje 1. oko za oko a za 2. vendete

(teda tu boli udajne 2 z 3 nevinne)

Excell

Sám robím v obchode a zlodejov neznášam, keby som mohol, každého by som nakopal do zadku. To je totiž to isté akoby okradli mňa osobne.

0vecka

hmm je to blbe ale robi sa to... urcite na to ten SBSkar pravo nemal ale tak zase obvinovat za to Bratislavu je trosku silna kava...

bibi123

Mima-nehnevaj sa, ale ja si myslim, ze to bola od SBSkarov vychovna lekcia a stavim sa, ze uz nikdy viac nic neukradnete:O)))

lost

bingham

a tretia je jeden na jedneho :P

pokial tam teda nie je viac SBS :)

ale pri pohlade na tych rychlokvasenych bojovnikov vyucenych na osmich hodinach video-vyucby si myslim ze to nebude az taky silny oriesok :)

jankaaaaaaaa

:D oni fakt na tych kamerach sleduju asi zeny.. alebo uz pri vstupe do predajne si vytypuju par podozrivych a tych sleduju celyy cas co nakupuju
ja kolkokrat v obchodoch s oblecenim zoberiem par kusov do kabnky, potom mi kamoska donesie niekolko dalsich, niektore odnesie s5 polku tych veci necham v kabinke a idem prec. teda ze dokopy do kabinky donesiem 5kusov a odidem mozno s jednym ktore si idem kupit. takze mozem vzbudzovat podozrenie ze zvysne som ukradla. ale este nikdy nikto nic neriesil

lost

jankaaaaaaaaa

aj keby mal pravo nazriet do tasky, kaslal by som na neho :)

taska je MOJ OSOBNY MAJETOK a tak nema pravo tam nazerat (podla mna :D )

to je ako keby som mu povedal ze ukaz mi spalnu, obyvacku.. :) sbskar by mi take nieco tiez neukazal :D

hold maju smolu ak im nejdu pipatka.. je to ich majetok, ich zodpovednost, ich problem, not mine :D

a tie pipatka, LOL, nebudem pisat preco, ale ak by chcel, tak by to oklamal hoci aj ktokolvek :D kto rozumie fyzike (take nas ale neucia, cize sa to uci na nete :D )

najvtipnejsie je, ze ja som asi 2x v zivote presiel cez pokladnu (neviem ci tam bol SBS, nie poriamo pri mne, maximalne dalej) a nikto mi nic nehovoril (neviem ci si to niekt ovsimol), no normalne som s tym tovarom maval :D

nejaka cokoladova tycinka, zakupena inde, avsak mali to aj v tom obchode :D dokonca drahsie ako v specializovanej cokoladovej predajni. to bol v auparku, a tam je ten nejaky supermarket ci co to je, mali to tam drahsie o 10% :D

(nemal som od toho ani blocik :D )

cize hej, zlodejov si nevsimaju, resp. SBS je zbytocna, asi tak zbytocna ako SBS v banke, aj tak ich prepadavaju :)

Linguistics

Ja tiez 'nevadim' Bratislavu! ;D
Kradnut sa nema, ani kvoli lepsiemu zivotu ! A este flasu.. :|
Ja mam s SBS len jednu 'zlu' skusenost, sedela som v OC v KE a videla som, ako jeden maleho ciganika viedol za nejake dvere (asi nejaky sluzobny vychod alebo co), a ked sa za nimi dvere zatvarali, tak do neho kopol nohou, ze ho skoro prelomilo. Mala som z toho take zmiesane pocity, bolo to krute, ale na druhej strane.. ked uz od mala sa sprava ako taka haved.. nuz mozno mal ponaucenie.
A suhlasim aj s tym, ze SBS su vacsinou chlapi co nedokazu pracovat normalne. Ako pochopim na chvilu, ked nie je praca a treba peniaze, ale niektorych som stretala roky. To je skoro ako ked je 25-rocny chlap v teplakoch revizorom :DD