Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem schudnúť, pridá sa niekto?:)

Príspevok v téme: chcem schudnúť, pridá sa niekto?:)
lile

tak dievčence, mám 175 cm a dnes ráno mi váha ukázala 93 kg...pokúšala som sa schudnúť už predtým, no väčšinou to boli také tie nezdravé diéty, po ktorých sa vám dvojnásobok váhy vráti späť....a tak som sa dopracovala až sem...ale po preštudovaní mnohých diskusií tu a inde som si povedala, že to skúsim pravidelnou stravou a pravidelným pohybom...a bola by som rada, ak by ste mi napísali svoje jedálníčky, nech sa môžem inšpirovať ;)

Liena83

Ahojte kočky-mám 19 , tak pridávam sa , jednoducho , už nezvládam ten tlak z okolia-pretože ja som bola vždy chudá,každý očakával , že budem modlka atd. .. kazdý vravel že "wow super postava" atd atd .. Ale prisli stresy,komplexy,rozchod...a samozrejme popritom som dosť pribrala..A neskutočný tlak zo strany rodiny,kamaratov a ppriatela (pretože som pribrala) :/ Mám 177 a 72kg takých 10kg chcem dať dole. Takže pridávam sa :) A prajem vela stastia ... Budem tu písať , každý deň jedalniček-ak sa podarí .. :D AHOJTE

lile

no na pasienkoch je študentský za 2e a normálny myslím 2,50e takže v pohode...skús si to dať gúgla, ono ti to tam vyhodí aj rozpis, že kedy majú otvorené, lebo raz sa mi stalo, že som si to vopred nepozrela a som sa tam dostavila a ono to bolo zatvorené, že preteky:D:D...ale vraj aj na Nivách je čisto

Helus

lile v Nivachto bolo 5 euro,ale ked som mala kupenych 10 vstupov,tak 1 bol gratis,aj ja chcem ist na pasienky,vraj je tam cisto,a lacnejsie.

lile

lucka preco nie zumba? len sa pýtam, aby som vedela:)
a Helus, ja chodím tiež plávať, ale na Pasienky, teraz som síce už dlho nebola, lebo som doma, ale od budúceho týždňa znova začínam, ked už budem v BA...a neviem, inde som nebola na plavárni v BA, ale tam na Pasienkoch je to celkom v pohode, ani to moc drahé nie je

Helus

Ahojte baby ja som tiez z Ba a chcem znova chodit plavat,chodila som do hotela Nivy,pridate sa niektora,alebo aj niekde inde.CHUdnutie bez sportu mi nejde.

Luckatucka

Kocky drzim Vam palce,trosku sa obmedzite v strave,pridate 3x tyzdenne pohyb a mate dole 10kg ani neviete ako.Ale ak mozem,ja Vam radim nieco ine ako zumbu.Skor nejake plavanie,beh v striedani s chodzou,aqua aerobic,stacionarny bicykel.
Maros75 : nebud taky zly,kocky sa snazia!!!!!!!!!!

potkanica

ja by som sa tiez pridala :) chodim behavat uz nieco cez mesiac, 5x tyzdenne po 35minut...skoro vobec nechudnem, lebo mam teraz problemy s hormonmi, kedze som dobrala HAK pred dvomi tyzdnami cize sa ma to drzi ako kliesta, ale verim, ze raz to zlomim :P alebo ked pridem znovu na intrak tak to pojde dolu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem schudnúť, pridá sa niekto?:) - Fórum - ZDRAVIE.sk