Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie

Príspevok v téme: Potenie
Barbora_Bn

Ahojte baby , chcela by som sa spytat ake dezodoranty alebo antiperspiranty pouzivate a ktore zabrania neprijemnym mokrym flakom na tricku ? Kupila som si dve nove tricka su z bavlny a dnes som si jedno dala do mesta a bolo cele prepotene aj ked som si dala antiperspirant .Takze privitam tipy , dakujem :-)

Nellie_Iffy

Mne nepomohol ani Driclot :/ potím sa odmalička :)
Zabrániš tomu tak, že keď je zima budeš mať pri sebe mikinu ktorou to potom zakryješ a v lete tielka -> tie "neoblapujú" celé ramená tak sa nerobia škvrny ;D

Barbora_Bn

Pozrela som si na nete aj driclor aj ten excipial .. ale to je proti nadmernemu poteniu ,nie ? Pretoze ja to nemam nejake strasne , ze by som musela pouzivat nejake skoro lieky , alebo tak :-) Ale spytam sa na to v lekarni

babysit

aj ja používam driclor a nestažujem sa ...len to nepríjemné svrbenie ALE ... po každodennom natieraní pokožky nejakým krémom alebo telovým mliekom, by pokožka nemala byt taká suchá a podráždená, tak vyskušaj, u mna celkom funguje ...

ginger27

jednoznačne Driclor..v žiadnom deodorante ani antiperspirante nemáš takú koncentráciu účinných látok, ako je v ňom..určite ti pomôže..kedysi som si nedovolila zdvihnúť ruku, teraz si dám bez obáv bielu blúzku a viem, že to bude v pohode...

Maros75

Excipial DeoForte skus.........
Z
Tiez ho kupis len v lekarni.

EXCIPIAL DEOFORTE ANTIPERS (crm 1x50 g)

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis
Krém:

pôsobí proti nadmerném poteniu,
odstraňuje telesný pach,
pôsobí antibakteriálne.
Prípravok sa používa 7 dní

Viac na: www.adcc.sk

Viac na: www.adcc.sk

Lia86

Mne nepomahal ziaden deos ani antiperspirant, jedine Driclor, ale ten dostanes len v lekarni, po nom ziaden mokry fliacik, len dost to svrbi ked si ho na noc davam...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk