Zeny...prieskum

Príspevok v téme: Zeny...prieskum
bingham

Tak piste svoje nazory...ale len zeny...ziadny gayovia prosim

1.najviac sexi cast muzskeho tela(tvar sa nepocita)

2.chlap ma mat tvar oholenu/zarastenu

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju(nemyslim povahu)

4.co je podla vas na muzovi horsie...velka rit...alebo velke brucho :D

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje :)

Fidelity

1.štíhle prstíky s peknými (a čistými neobhryzenými) nechtami na rukách.. predlaktie so žilami..

2.briadka na brade (nie sánke) - ale zase nie dlhá.. tak do 1 cm, inde dohladka, alebo mierne strnisko..

3.keďže je to bez povahy (namyslenci, borci, chrapúni, idioti, slizáci,..), tak určite odporcovia hygieny v akejkoľvek podobe.. nemusím dlhé vlasy, vysoké tyčky, druhý prst na nohe dlhší než prvý.. a také drobnosti :)

4.ešte som si nevšimla chlapa s veľkým zadkom a malým bruchom.. vždy mali buď oboje, alebo len brucho.. takže pre tentokrát odpoviem brucho.. pivný pupok fujfujfuj..

5.už som to raz dokázala.. či by to šlo znovu, neviem.. asi hej, ja som verný pes.

jooe ker

tvoj nazor ti samozrejme neberiem na take otazocky sa proste neda inak odpovedat samozrejme ze ludi okolo seba akceptujem i ked su ........... nemusis mi dakovat ja pisem len do tem do ktorych chcem pisat a nazor druhej strany akceptujem len v tom pripade ak sa ma tyka takze tvoje poznamocky su mi lahostajne

M 25

1. ruky a zadok

2. ako sa mu to hodí, raz tak raz tak :)

3. privelmi zarastený na tele (okrem tváre)

4. velká riť je horšia, to brucho akosi patrí ku chlapovi :D

5.nie, nedokázala .. kvôli tomu som sa raz s jedným rozišla ..

:)

Jooe Ker

1. ked budu chodit muzi bez hlavy odpoviem ,zatial ich vnimama ,ako celok

2. podla toho ci je potrebne 50% ksichtu skryt

3.gayovia ,lebo ked okolo nich prejdem nepohne to s nimi ....proste nic ,chapes?

4.zalezi ci ta velka rit ,alebo velke brucho sa vie nosit .........

5.podla toho po akych strankach mi ma vyhovovat

....no taky problem ,len som si to nehala na koniec :)))

lienocka2

1. zadok, všetko pod tričkom
2. niečo medzi, mierne strnisko je sexi.
3. zlá hygiena
4. zadok
5. pravdepodobne áno

ladida

1,chrbat a zadok
2,mierne strnisko je ok
3,zazlknute a pokazene zuby
4,velka rit!!!
5,hm,asi by to bol problem.

M365- zadok sa "rysuje"aj pod volnymi nohavicami.lahko sa da rozoznat,ci tam je kostnata,svalnata alebo masita rit,nas neoklamete,mame to v oku!!!:D

alle

ozaj, tiez sa mi nepacia ti mali muzi, co "sedia" cely den v posilke a potom tak aj vyzeraju. Mam rada atleticke postavy a nie tie vyposilovane "umele"..este k tomu tricko bez rukavov a mam dost:D