Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citlivosť zubov

Príspevok v téme: Citlivosť zubov
BarefootBee

Zdravím všetkých, píšem preto lebo to už nemôžem dalej odkladať, napriek tomu že sa s tým predsa len žiť dá-mám citlivú celú ľavú hornú časť zubov už nejaké 4-6 mesiacov. Pred touto dobou sa mi uvoľnila na tej istej strane plomba ktorú som bola takmer okamžite dať spraviť zubnému lekárovi, po zakroku bolo všetko v poriadku, myslela som že citlivosť po zákroku bude niekoľko dní trvať ale potom ustupi, no nestalo sa tak....zvyčajne prežúvam pravou stranou sánky( a bolo tomu tak aj pred zakrokom) no vždy ked sa mi niečo dostane na ľavu tak to strašne pocítim a je celkom jedno či je to jedlo chladné alebo teplé.....mám tu časť strašne citlivú, takisto aj ked vdýchnem studený vzduch pocítim to....neviem čo mám už s tým robiť....poradte mi prosím, dakujem

zubaarko

ahoj, asi ta sklamem, ale vzhladom na tie priznaky co spominas, a pri takom dlhom pretrvavani, bude jedinym a dokonalym riesenim navsteva tvojho zubara :) mozno by sa nasli niake kratkodobe prostriedky na ulavu, ale ajtak sa tomu "nevyhnes". tak vela zdaru a dotoho

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citlivosť zubov - Fórum - ZDRAVIE.sk