Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spánok

angela85

ale ten melatonin je vpohode mne volakedy pomahal a neostala som na nom zavisla, to je vlastne hormon. mna nenormalne uspava vecerne citanie. akoze viem ze je to blbost, ale ja zaspavam pri telke kazdy vecer a velmi mi to pomaha, telku stisim, zapnem vypnutie do 15 min a ani neviem kedy to vypne.

Nellie_Iffy

Ahoj.. Tiež mám niekedy problém zaspať.. Mám jeden taký problém, u mojej mamy som si raz psychicky nahovorila že nemôže zaspať, preto lebo sa mi to raz nepodarilo.. Teraz vždy keď tam prídem zaspávam minimálne hodinu :/..
Tabletku som mala, ale sestrina dcéra stále vystrájala a ja som tým pádom hneď po tabletke vystrájala tak som mala halucinácie, iba mierne ale aj tak :).. Potom som ale v kľude hneď zaspala..
Vraj pomáha medovka ale neviem či je to tak :)

Maros75

Mas psychicke problemi vseliakeho druhu. Objednaj sa k lekarovy a popros ho o liek STILNOX.
Ten jejeden z najsilnejsich na trhu a ma silny ucinok. Odporucam.

Lucia1993

Jajka001_ Keby to bolo také jednoduché... Isto je to o tom režíme, kedy chodím spať. Ale, to nie je také ľahké ho napraviť, pokúšam sa o to už dlhšie.

jajka001_

tabletky? nie, skus napravit to preco nemozes spavat. mas pravidelny rezim? nemas privelke stresy? kedy chodis spavat?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spánok - Fórum - ZDRAVIE.sk