Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechala ma

Príspevok v téme: Nechala ma
dr_house

Zdravím, najprv chcem povedať, že toto nie je téma mesačnej lásky. Spoznali sme sa pred tromi rokmi, všetko nám klapalo, rozumeli sme jeden druhému,vždy sme si pomohli, vo všetkom, nikdy sme nemali pauzu, rozchod, nikdy sme sa nepodvadzali a podobne. Teraz ale bolo horšie obdobie a ona mi povedala, že to už takto nechce. Rozišla sa so mnou. Robím všetko možné, aby som ju získal späť. Ona ale stále vraví, že nechce, chcem len šancu aby som si ju získal, ale ona nechce. Prosím vás, mohli by ste mi poradiť čo napísať, čo povedať aby som ju aspoň trošku presvedčil?Príjmem každú radu, neviem čo robiť, bez sa cítim, akokeby som ani nebol, nemôžem bez nej žiť.

innerworld

Ja mam pocit,ze si myslis,ze si jediny,kto mal vazny vztah hned ako prvy a ostatni si automaticky musia len uzivat,ked maju -nast. Je plno parov,ktori boli spolu 3,4 a x rokov, bol to ich prvy vztah a skoncil.

EndikPP

je na to jednoduchy system... kedze zeny vzdy chcu to co nemozu mat.. je potrebne ich zavolat na poslednu debatu o rozchode a tam jej povedat ze preco ju nechces Ty... a povedat vsetko co Ti vadi... casto krat pride clovek na to ze ju naozaj ani nechce :-) a ze ked sa jej nepaci tak jej prajes niekoho kto ju bude mat minimlane rad ako Ty a nech sa jej dari :-) a uz potom len cakat nejake 2-4 mesiace (je to individualne) to je totiz doba kym zistia ze im chybas. Pokial sa neozvu znamena ze si bol parohac a uz ma davno ineho... A v ziadnom pripade jej nepisat sam od seba, ale pockat kym sa ozve ona. Je to zarucene,, a overene viacerymi chlapmi na stovkach zien ;-) :-) takze daj sa do pohody a uzivaj si den :-)

salocka

Ahoj, ja bez citania prispevkov navrhujem, aby si ju o nic neprosil. Zi si svoje, bud rad ze si. Mozu nastat nasledovne alternativy:
1. zafunguje opacna psychologia a bude ta chciet spat pre zmenu ona
2. zistis ze ju vlastne k zivotu nepotrebujes
Tak ci tak vitazstvo. Drzim palce. A keby to neslo, chod na vysku niekam daleko, zide z oci, zide z mysle.

Lou

ahoj...mne sa stalo niečo podobné...a ľudia mi často hovoria o tom, čo sa stalo im...tak mám túto tematiku celkom prechodenú:D ešte mi povedz, koľko má slečna rokov (len tak, pre info, lebo myslím, že si to tu nespomenul)? ak máš o ňu záujem a chceš aby si to rozmyslela, tak jej daj na to čas...daj jej nejaké 3 týždne, vôbec sa neozývaj ani nič a ona, ak má o teba ešte záujem, sa ozve...potom sa s ňou porozprávaj, že ako to vidí...hlavne ju do ničoho nenúť, lebo to môže dojsť k tomu, že s tebou zruší všetku komunikáciu (čo inak niekedy nie je na škodu, lebo ak niekoho nevidíš, ľahšie sa to zabúda, to len tak na okraj)...a hlavne, nemáš na to triezvy pohľad...stále to vidíš cez taký ten porozchodový filter, stále veríš, že to dopadne dobre, pri čom je to možno len tvoje želanie,...nechcem aby to znelo nejako kruto, ale je to najskôr tak...a hlavne si nám nenapísal, čo ti povedala, keď sa s tebou rozišla, aký dôvod udala...ja viem, že sa to ľahko hovorí a ťažko robí...hlavne si nájdi nejaké iné aktivity, niečo, na čo sa sústredíš a nebudeš celé dni myslieť len na ňu...fakt to pomôže, takáto pauzička ;)...a hovor o tom s kamošom alebo kamoškou, alebo proste s hocikým, to ti psychicky trochu pomôže...lebo neviem, nepoznám vás, ale ak ti niekto, kto vás mal možnosť dlhodobo pozorovať povie objektívny názor, môže to poslúžiť

[zruseny20]

Ty ju nemiluješ. Keby si ju miloval, nebol by si taký egoista a nemyslel len na svoje potreby typu "ja ju chcem späť, lebo ja ju milujem, neviem bez nej žiť" atď.. jednoducho akceptuj, že ťa nechce a nechaj ju žiť jej život.

Neznášam chlapov tvojho typu.. vlastne ty ešte nie si chlap, v 17 sa málokedy dá hovoriť o ozajstnej láske..

naturka

ahoj, rada by som ta podporila ... naozaj nesmúť, si mladý a máš toho veľa pred sebou !!! Prvá láska býva vždy tá najkrajšia, no ... skončila sa a treba íst dalej !! ... určite si nájdeš niekoho, kto ta bude mat rád, s kým prežiješ krásny život !! ak by tvoja bývalá priatelka chcela s tebou byt, určite bude, no ... aj ja si myslím, že tu je už niekto tretí ... nechaj ju íst smerom, ktorý si vybrala a určite raz príde tá, ktorá má príst !! tak vela síl a drž sa !! užívaj si život !!

dr_house

Milovana, vyprosujem si, aby si mi takto hovorila. Mám síce sedemnásť, ale ako som povedal, náš vzťah nebol ako terajšie vzťahy. Viem, že to bola prvá láska a toto vraví každý, ale netrvalo to ani mesiac, ani dva. Nepodvadzal som ju, ani ona mňa. Tri roky je dosť dlhá doba, naše rodiny sa poznali, plánovali sme spolu aj bábo a život! Čiže nie len chodiť po vonku s kamošmi, fajčiť a piť. Takže si myslím, že po troch rokoch takéhoto vzťahu, aj keď mám málo rokov, je jednoducho šok. Prečo by sa mal trápiť len tridsaťročný človek, ktorý o niekoho príde. Viem, že teraz nemám na výber a po rokoch budem mať inú s ktorou sa ožením, budem mať deti a žiť. Ale na ňu budem myslieť často a stále, lebo sme sa nerozišli v tom, že to nechceme, ale v tom, že ja ju milujem stále a veľmi a ona to už nechce. Prajem jej ale do života všetko dobré, či už so mnou, alebo bezomňa. Nebudem ju už otravovať, asi to tak má byť. Btw, ako som písal, priateľov a ani rodinu nemám, aby ma podržali. Nebudem rozpisovať svoje osobné problémy, ale ak by som sa chcel zabiť viac krát, mal som na to viac šancí a dôvodov, ktoré nebudem rozpisovať. Hold, niekto berie rozchod ľahko, niekto berie smrť rodinných príslušníkov ľahšie, ale ja nie. Som citlivá, psychicky labilnejšia osoba a nemôžem to uniesť, nechcem tým ale moje správanie ospravedlňovať úplne. Ďakujem za všetky komentáre k tejto téme.

milovna

ty mas 17 a vyplakavas tu?no chlapce,ako ja som myslela ze mas nejakych 25 a ty si len v pubertalnom veku,kedy tvoja prva laskaberies prvu a akonec.si normalny?kvoli zenskej sa trapis a este ktomu ze nevies bez nej zit?ved mas rodinu,priatelov ktori ta miluju a ty kvoli zenskej ktopra nema o teba uz zaujem sa chces zabit?chlapce trosku sa nad tym zamysli a jednaj ako chlap a nie ako zbabelec,lebo toto ma fakt vie rozculit ako sa chlapcek pozastavuje nad dievcatkom s ktorou bol prvy krat a uz sa rozpada jeho zivot.ach jaj.tahaj von s chalanmi a nemysli na nu.po case zistits ze to nemalo v podstate ani vyznam

frejko

kamarade - poviem to jedno - vobec ma toto pocinanie tvojej (byvalej) partnerky neprekvapuje. Sam s tym mam skusenosti, dost bohate. Zial, zeny casto nadavaju na muzov, muzi na zeny, ale je fakt, ze zena podvedie ovela lahsie a rychlejsie, a lahsie presedla z jedneho vztahu do ineho, ja by som hladal pricinu prave v tu. Proste si nasla niekoho ineho, aka ina by mohla byt pricina rozchodu len tak z nicoho nic ? Neviem co sa to deje ale ako keby zeny v 21 storoci (najma mlade 18-22) sa nedokazali udrzat na uzde a bez akychkolvek vycitiek su neverne..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechala ma - Fórum - ZDRAVIE.sk