Nechala ma

Príspevok v téme: Nechala ma
dr_house

Zdravím, najprv chcem povedať, že toto nie je téma mesačnej lásky. Spoznali sme sa pred tromi rokmi, všetko nám klapalo, rozumeli sme jeden druhému,vždy sme si pomohli, vo všetkom, nikdy sme nemali pauzu, rozchod, nikdy sme sa nepodvadzali a podobne. Teraz ale bolo horšie obdobie a ona mi povedala, že to už takto nechce. Rozišla sa so mnou. Robím všetko možné, aby som ju získal späť. Ona ale stále vraví, že nechce, chcem len šancu aby som si ju získal, ale ona nechce. Prosím vás, mohli by ste mi poradiť čo napísať, čo povedať aby som ju aspoň trošku presvedčil?Príjmem každú radu, neviem čo robiť, bez sa cítim, akokeby som ani nebol, nemôžem bez nej žiť.

Nellie_Iffy

Ale aj tak si myslím že keď jej dáš čas, možno to prejde ju a možno teba ;D ..
Neboj :-) Raz sa na tom budeš smiať :) Ale musíš tomu veriť.. A ak máš najlepšieho kamaráta/kamarátku tak sa snimi veľa rozprávaj.. Bude dobre ;-)

Nellie_Iffy

Ale aj tak si myslím že keď jej dáš čas, možno to prejde ju a možno teba ;D ..
Neboj :-) Raz sa na tom budeš smiať :) Ale musíš tomu veriť.. A ak máš najlepšieho kamaráta/kamarátku tak sa snimi veľa rozprávaj.. Bude dobre ;-)

dr_house

Ja ju nechcem preto, lebo ma ťahá z problémov. Ja ju chcem preto, lebo ju milujem, ten môj skrat bol jednoducho skrat, ľutujem ho a mrzí ma. Lenže ja už neviem čo mám robiť, chcem tomu dať čas ale bojím sa, že potom už bude neskoro, nechcem ale tlačiť, aby som jej neublížil.

Annika1987

Vidim to tak, ze ty akurat profitujes z toho, ze je tu a ze ta ma kto tahat dalej. Ale zamysli sa aj nad tym, ci sa ona pre teba prilis neobetuje. Ty ju mozes chciet, lebo ti vyhovuje, ale ona teba nemusi chciet. Mozno ju len tahas dole. Tak mi to pripada. Ze sa chce zbavit niekoho, kto jej nedava tolko, kolko prijima.

jajka001_

zeny nemaju radi slabochov. pozbieraj sa, vezmi to ako chlap. lasku si jej uz dokazal, nechce - co uz. najde sa iná

Nellie_Iffy

Mmmm.. Akože nechcem byž nevhodná ale keď sa chceš hneď zabíjať, mal by si to riešiť ešte skôr ako ublížiš ostatným!..
Nebuď sebecký a mysli aj na iných.. Na rodinu, na kamarátov, na psa :D, ktorý by zase nemohli žiť bez teba.. Prosím ťa spamätaj sa.. Ani ja by som nechcela žiť s precitlivelím, psychicky slabým človekom.. Ona by to sama nezvládala keby ťa mala ťahať z každej kaše a blbosti.. Taký vzťah?.. Má si predsa užívať a nie sa trápiť.. Možno aj preto je to teraz takto..

dr_house

Cením si vaše rady, lenže problém je v tom, že ja to odmietnutie neprežijem. Už keď to začalo byť takto, veľmi ma to vzalo a chcel som sa zabiť(predávkovať). Vtedy mi pomohla, postarala sa o mňa. Veľmi som tomu nepomohol, ja viem...Lenže v živote som mal večne samé problémy a veľmi často robím veci, ktoré by som nemal. Ona je ale jediná, ktorá ma chápe. Ja vidím denne veľa pekných dievčat, ale v žiadnej nevidím ani kúsok z nej. Nedokážem bez nej žiť a pravdepodobne spravím ďalšiu hlúposť, ale teraz tu nebude, aby mi pomohla.

jajka001_

si na nej hrozne zavisly, to nie je dobre ani pre teba ani pre akykolvek tvoj buduci vztah, prilis sa viazat na jednu osobu. je to romanticke ale nerozumne...a mozno to bola pricina vasho rozchodu. skus sa zmenit, ale neprehovaraj ju, nechaj nech sa sama rozhodne, co chce.

Nellie_Iffy

angela nie si zlá.. Mňa ako dievča by tiež "nasralo" keby sa môj frajer objavil niekde inde s kamarátmi a kamarátkami.. Ale úplne nerozhodná by som bola keby sa správal takto ale na druhej o mňa javil záujem..
napr.: stretnete sa na diskotéke, skvele sa bavíte, ona to vie, tak si nebuď snop príď za ňou a spýtaj sa či si to nerozmyslela.. Bude vedieť že ešte nie je úplne odpísaná a bude vedieť že keď to teraz odmietne bude koniec ..