Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

blondula

baby ocuvajte ma sem !! .... ja som ti vam dneska zacala cvicit taku normalnu domacu gymnastiku :DDD to,ze zajtra asi z postele nevstanem mi je jasne,ale jak som robila vo vzduchu nohami ten "bicygel",pri kazdom pohybe mi pukalo v kolenach :DDD normalne som myslela,ze sa to nejak rozhybe to moje telo,ale az som sa zlakla,ze mi v tych kolenach tak pukoce :-( zmizne mi to castym cvicenim,ci mam prestat ? :O

blondula

chod nalacno !!! ja som bola 2 razy na tej hadicke,nastastie mi nic vazne nezistili,len lahku pankeatitidu a nejaky piesok niekde :D uz neviem ani kde :D a nemaluj si oci !! z vlastnej skusenosti ti mozem povedat,ze tym napinanim sa mi uplne roztiekli oci :DDDD

Laurina22

A vobec som nenarazala na teba,ako som pisala,mne je jedno,ci ta niekto zivi,nezivi.

Si pre mna cudzia,mna to nezaujima.

Toto bol proste moj povzdych alebo moja vizia

macka26

ake nam dvom?
mne nic na tvojom tvrdeni nevadi a kludne tomu co hovoris aj ver. ja ti hovorim z vlastnej skusenosti ze realita je obcas ina...
mna nenasralo nic, a ani ma nemoze od cloveka , ktory o mne nic nevie a o mojom zivote toboz nie...

ale svojim postojom si dvihla niekoho zo stolicky, mna vsak isto nie... ja nie som ustipacna, preto nemam potrebu sa tu handrkovat a splechnut na oplatku nieco tebe... nemam na to uz vek :D

Laurina22

Ale ja tu stale vravim jednu vec:Dufam,ze ma muz nebude musiet nikdy zivit.Neratajme chorobu,matersku a podobne.

Nerozumiem ale,co vam dvom na tomto tvrdeni tak strasne prekaza?

macka26

pozri, fakt sa mi to tu nechce vysvetlovat. zivot ti vysvetli. ja nie som doma, pretoze CHCEM, ale preto ze ma OKOLNOSTI donutili. pracujem aspon tak ako viem. pokial by som mohla pracovat, pracovala by som v uplne inej oblasti a za inych podmienok. nie vzdy vsetko co CHCEME sa aj DA. nie vsetko co si predstavujeme, sa aj naplni. ked som bola v tvojom veku, tiez som inu tocila ako by som ti povedala dnes. zivot a situacie ta formuju, nie len osobnostne ale aj nazorovo