Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

Laurina22

Macka a kam ides zajtra ked sa skraslujes?

Inak baby,SANDRA som ja,ved kuk IP plus som to aj pisala ze mi neslo sa prihlasit pod mojim nickom vtedy,niekde v prvych komentoch to hned hlasim:-)

Monika-gynekologa som uz zmenila,repikovy kupel si myslim ze mi na moje problemy nic pomoze ale dakujem

monikakr87

kocky sorry, ja som si ani nevsimla kedy bola zalozena tema a ani kolko to ma stran. ja len citala temu a hned pod nou paru odpovede. fakt sorry.

macka26

monika a co si v krciku?
my tu nahodou komunikujeme, precitaj si vsetky strany co tu su, vymiename si kadejake zlepsovaky, a posudzujeme novinky, ak mas k tejto teme, co povedat, okrem rebrickoveho kupelu, ktory sme v tejto teme skusali vsetky, tak nech sa paci, v opacnom pripade sa chod upokojit do inej temy, co ty na to?

monikakr87

vy tu co riesite? mate jej poradit nie dristat o somarinach. nato je pokec, facebook atd.
no a podme k tebe moja.: mozno ze by si mala zmenit gynekologa.ale najprv vyskusaj rebrickovy kupel.

Laurina22

Ja som druhy den lebo som bola PN,zajtra idem gastroentrologovi,tak pridem az poobede,ale som taka nijaka neviem sa dokopat k nicomu:-)Na poradach zaspavam:-)Ale vsetci su este taki:-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit? - Fórum - ZDRAVIE.sk