Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

Laurina22

Macka tam sa stoji rada u tej bylinkarky?

Alexandra:

Ja som bola na kultivacii boli mi zistene premnozene crevne bakterie v posve spolu s kavisnkou,doky ma lieci,teraz v januari mam prist na opatovnu kontrolnu kultivaciu aky je stav

Na imuno ma zatial neposlal,povedal,ze este sme sa videli len parkrat:-)))

macka26

alexandra : ja mam miernu alergiu na candidu :D
inak imunitu v poriadku az na alergiu na astrovite a prlikovite ci co mi to hovorila :D
zijem v podstate zdravo, maso jem mininalne, muz je vegetarian, takze polievky bez zaprazky, zatrepky, vela salatov , dost ovocia a zeleniny, plus obcas odstavujeme...
nadzgam sa aj sladkym, nepopieram...

ja mam komplet vysetrenia na vsetko kvoli babatku a som 100 zdravy clovek. nemam v sebe nic, krv v poriadku, stitna v poriadku, moc v poriadku, testy na infekty v poriadku, proste co ta napadne to mam vysetrene a vsetko v absolutnom poriadku

u mna urcite tieto masakre sposobilo, teda aspon si myslim, ked som bola v umelom prechode kvoli endometrioze. pretoze dovtedy som NIKDY nemala ziaden vytok , kvasinky a podobne... ja si myslim, ze mi to naburalo v tele rovnovahu alebo co.. ine vysvetlenie ma nenapada....
ph v posve sa ako meria? mam doma take pasky na ph v moci, ale v posve to sa ako?
zuby mam v poriadku :D

AlexSandra

Laurina, ty hovoris, ze mykozy nemas? A co ti vlastne zistili?

Mozno tu o tom uz bola rec, no prispevkov je tu viac nez maku... Fluconazol. Nepomaha? Ako dlho a casto ste ho brali, ak ste ho brali? V Amerike to predavaju v "rodinych mega pack-och" za smiesnu cenu oproti SR. Iste to vplyva na pecen, no ked ma clovek depky z mykoz a zere antidepresiva, tie skodia peceni tiez a este ani mykozu nepolepsia..

Macka, ja som skepticka ohladom toho ockovania, vraj nema az taku vysoku spolahlivost, asi 1 z 5 zien to nepomoze :( Stoji to snad do 200 eur, tie 4 vakciny. Inak ja som uz dala do "protikvasinkovych opatreni" tisicky eur a zacinam intenzivne patranie.

Opytam sa Vas toto:

Boli ste u imunologa na otestovanie imunity? (Ja ano, nic nezistene. Neviem v com presne spocivaju tie vysetrenia, ale nie je imunita ako imnuita. Nadchu som nemala snad rok a kvasinky 2x mesacne. Pochybujem, ze tam robia nejaku specifikaciu. V tomto som laik)

Zajtra nesiem k obvodarke vzorku stolice, ci mam kvasinku premnozenu v crevach. Vy ste tento krok absolvovali?

Alebo moze ist o alergiu na kadeco, napr. konzervacnu latku atd.. Pocula som aj o alergii na samotnu kvasinku, znie mi to divne, ale vraj aj take existuje. Alergia na kondom, alergia na partnerove vylucky, alebo dokonca spermie. Jedna holka po 9 rokoch sa rozviedla s muzom a odrazu ziadna mykoza.Idem si od gyndosa pytat ziadost o alerg. vysetrenie.

Meriavate si pravidelne pH v posve?

Nemate chory zub? Jednej babe zmizli kvasinky odrazu po 8 r po vytrhnuti nejakeho vraj mrtveho zuba.

Tieto otazky si kladiem ja, a ponukam ich aj vam. Darmo budeme rok na zelenine a rybach, ked mame na nieco alergiu alebo naopak

Musi existovat nejaka pricina, alebo suhra okolnosti a aj riesenie. Snad sa nam podari pokrocit!

macka26

bylinky som pozrala a to je vsetko... tak zjavne nepomohli :D aj ked urcite neublizili. ja tam nepojdem zase si vyckat radu ... skoda ze dava len na mesiac :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.