Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

macka26

ved pisem ze oficko, akoze o tom vie aj lekar bolo jediny krat. neoficko rozumej samoliecba doma kadejake pripravky bolo viackrat

Maoam

Gynatren ma sposobit to, ze sa ti v posve rozmnozia zdrave lactobacily. Rovnako si mozes davat pozor na crevnu floru a davat si lactobacilove cipky do posvy, ak to mas len parkrat do roka. Gynatren je na ovela vaznejsie pripady.

Maoam

nerozumiem vyrazu oficko raz a neoficko viackrat

protirecis si macka26, nizsie pises ze ta na nu liecil raz za tri roky a zrazu si ju mala viackrat do roka, tak kde je pravda?

macka26

ano spytam sa na to, lebo ma zaujima co si o tom myslim...
a jasne ze mykoza raz za rok nie je indikaciou na ockovanie, nie som trubka :DDDDDDDDD
len mala som som ju oficko raz za rok :D a neoficko viackrat ale nemyslim si ze sa jedna o chronicky stav v mojom pripade

Maoam

baby, Gynatren je urceny pre pripady chronickej vaginalnej mykozy a chronickej bakterialnej vaginitidy, rozumej persistujucej, ktora nereaguje na liecbu, pripadne ked sa ochorenie neustale vracia v kratkych intervaloch, napr. kazdych 14 dni alebo kazdy mesiac po dlhe obdobie

ak ma niektora z vas mykozu raz do roka, je to uplne normalny jav vo fertilnom veku a najmä aj ak je zena sexualne aktivna

mykoza raz do roka alebo raz za dva roky je taka normalna ako mat raz do roka nadchu

to proste NIE JE indikacia na imunizaciu Gynatrenom

Laurina22

Nie,ja som to tak nemyslela,ja som citala ze sa ho na to spytas

Len pisem,ze ak by bol,a ty das na jeho rady,budis.

Ja sa tiez urcite spytam mojho co si o tom mysli(ak bude mat dobru naladu a cas:-)