Príznaky HIV

Lubica-ba

kazdemu kto trpi touto chorobou odporucam knihu revoluce v leceni vsech nemoci.. netrpte zbytocne ked nemusite a otvorte si oci

viktoriabb

Priznaky: nocne potenie,kasel,caste horucky,hnackovita stolica ktora znaci poskodeny imunitny system,afty,pasovy opar u zien opakovane mykozy posvy. A ze bezpriznakova choroba ;)

sklamani

Mam hiv uz 20 rokov.Prekonal som aj aids posledne stadium a som stale tu.Urcite ta nezaujmaju prve priznaky nie pre to ze mas chripku ale pre to ze si clovek nevedie predtym norm zivot a ma potom podozrenie ked k tomu dojde.neviem preco som na toto reagoval lebo ked mi to ako 28 rocnemu oznamili a vtedy som mal 2 rocneho syna sa mi zrutil svet a nemal som chut utekat do nejakej komunity sa vyplakat. Ale teraz po tych rokoch co s tym zijem Mam taky pocit ze treba helfnut kazdemu v tychto srackach. Aj ked netuzim byt nejaky aktivista a u uz vobec neverim internetu

Benny Sage

Asi pred týždňom som mal nechranení sex s jednou babou, no a dočítal som sa ako vyzerajú prvotné príznaky ochorenia HIV, no a prešiel týžden a mám malo svečšená žľiazu pod bradou a mal som krátkodobú zvžšenú teplotu na 37,4. Chcem sa opítať, mali by to byť vysoké teploty a výrazne zväčšené žliazy. Prosim poradte