Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

taliansko

jankaaaaaaaa

skus sa najprv zamestnat v nejakej cestovnej kancelarii slovenskej , tak aby si mohla byt v taliansku. to ze vies jazyk a mas vysoku je pre teba velke plus. alebo si naspor peniaze na jeden mesiac zitia v taliansku, na ubytko, cestovanie, jedlo, a chod tam pracovat cez agenturu a postupne si tam najdes nieco ine

bellezza

ciao bellezza,io vivo in italia quasi 11 anni forse anche di piu'
ak mas priatela co pracuje v taliansku vyhoda ak diplom este lepsie zozenies fajn pracu za dobry peniaz podla mna
nechapem ludi co ti to chcu vyhovorit ! to len taky co nikdy mimo slovenska neboli ! v zahranici sa da dobre zarobit a nieje povedane ze budes robit casnicku alebo podobne.mozes si najst aj dobru pracu mas diplom taliansky vies tak aky problem !
ja ti jedno poviem skus a uvidis mozno sa ti pacit nebude mozno si taliansko zamilujes ako ja a vidis uz taham na 12 rok a domov chodim len sa zabavit a oddychnut si ,keby som mala pracovat doma tak sa narobim ako mulica a mam hovno !!u nas sa malinko zaraba ,vyziju len zlodeji politici o odrbavaci

madagaskarka

Mam tam priatela, ktory robi na stavbe ako vela chlapov zarobi dobre.A co by si tam chcela robit? JA som tiez nad tym rozmyslala, ze by som tam sla, ale nelaka ma to a potrebujes tam taliancinu, ktoru nja neviem , aj ekd je pravda ze je to lahky jazyk, ale tak na vrchu talianska staci nemcina.

dddddddddddd

nie nieje to skoda,a je to moja osobna vec,debilne pripomienky mi nepiste.
pytam sa na niekoho co tam aj realne zije anie nato,ze si nepredstavujem ta ako to tam je.omg
bola som tam,mna zaujima praca.
tak nepis nieco o com nvs

roza

Nebola by škoda zahodiť roky štúdia a myslieť si že v Taliansku sa bude dariť? Najprv si tam zájdi ako poradil krtko, a poriadne pozeraj. Nie je všetko tak ako sa zdá.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.