..moj syn onanuje...

Príspevok v téme: ..moj syn onanuje...
zuzanka32

Ahojte, mam problem so synom. Od malicka bol hanblivy, v podstate od nastupu do prveho rocnika sa sam sprchuje, prezlieka sa tak, aby ho nikto nevidel.
Teraz vsak nastal zvrat, syn ma 12 rokov, cim dalej tym viac ma narazky na sexualitu, vsetko vsak v arogantnom style, alebo komentuje zeny ake maju prsia, ako by ich bozkaval, mal snimi sexualny pomer...podotykam, ze pouziva velmi vulgarne slova a evidentne ho to vzrusuje...
Vsimla som si, ze syn zacal onanovat, na tom by nic zvlastne nebolo, ale on to robi nahy, v podstate stale, vobec sa tym netaji, neskryva, alebo otvorene povie, ze si ide \"ulavit\"...lenze problem je ten, ze to robi a ukazuje to mladsiemu /druhy syn ma 7 rokov/ bratovi a ten tomu nerozumie, ma z toho chaos...
Starsi syn dokonca zacal predomnou chodit naschval nahy...nie je toto nejaka uchylka??..je to chovanie normalne??..snazila som sa mu to vysvetlit, ale smeje sa na tom a zas komentuje tym svojim slovnikom,ktory doteraz nepouzival...aj pocas masturbacie sa smeje, hlavne vyhladava situacie, aby ho pri tom vzdy niekto videl..alebo pristihol...
...pomoze tu psycholog, alebo sexuolog??..mozu ist k sexuologovi aj deti??.dakujem

vlado514

Ja by som volil rýchlo a účinne kombináciu:
Psycholog + palica.

Zatial je to Janko, ale bude Jano.
Vtedy palica stráca účinok, a psycholog
už ťažšie napravuje chyby.

S tou palicou, iba s mierou, nič nepreháňať,
ale ani neváhať.

ufff

Milá mamička, toto rozhodne nieje normálne a urýchlene vyhľadaj pomoc, začal by som u obvodnej doktorky, ktorá asi poradí a odporučí najskôr psychológa a potom aj sexuológa, treba túto úchylku podchytiť čím skôr, aby ho nepoznačila na celý život..

Jessi_1111

To že onanuje je normálne ale nie tak ako to robí on. Jednoznačne som proti bitkám, a všetkému tomu vruchu a rozruchu. fyzické tresty ublizuju nielen telu ale najmä aj duši. Takze nejaká konzulácia zo synom ako ti tu radili zasmiať sa na tom, a zájsť za psychológom popr. na sexuologiu, či nemá nejakú ssexuálnu poruchu. (v om prípade by za to nemohol, jednoducho ho to vsetko vzrusuje) alebo za obdvodným detským lekárom (pediatrom) sa poradiť, alebo nejaké papiere aby dala k tej psycholgičke či sexulogovi... vsetkym prajem vela stastia. ahojte

kiki250

a inak ,,sorry" za ten prispevok, niesom moc zastanca bitiek, len ma to zaskocilo, a normalne som sa zlakla ze by to zacal robit môj syn alebo niečo také. ... takže tak ale inak možno by mu pomohla menšiia bitka ...: ale prvom rade psycholog, alebo/a keby si mu zachvilu zakazala nieco robit a zamkla sa s nim v izbe vysvetlili si to...

kiki250

Ohľadne tych IP-cok. daju sa menit. a na zdravie.sk som nasla este jednu / jedneho s takym ipckom ako mam ja. no a zuzanka32@: pomohli sme ti aspon trochu? este onanuje? co zabralo? ako ste to riesili? a nemienim sa tu bavit o ip-ckach. o takych hlupostiach... ahojte vsetci

suns

Vam uz sibe nacisto ??? to co ste za MATKY ked mlatite vlastne deti ??? ja sa na rolu matky iba chystam, ale NIKDY by som fyzicky svoje dieta nenapadla !!! Fyzicky trest je znakom vychovnej nezrelosti !!! Želala by som Vám, "matkám tyrankám", aby vás Váš manžel, priateľ, druh, milenec vždy riadne zbil, ak spravíte niečo "zle"... to si dovolíte radiť sa k ĽUĎOM ??? ako som napísala, váš názor svedčí o vašej nezrelosti a zvrátenosti.. haló, nová doba, už funguje rodina založená na kamarátskych vzťahoch a spoločne trávenom čase a nie tvrdá výchova a telesné tresty !!! to by chcelo facku na prebudenie... ( a kauza s IPckami - ... len ďalší znak vašej stupididy :))) je mi vás ľúto a vašich detí ešte viac !

pančita

a co manzel?

su veci, ktore my dospeli nevidime, alebo nechce,e vidiet. niektore veci su vykrikom..ale proste treba ich riesit. co na to Tvoj manzel?