spolocne byvanie s priatelom

[zruseny20]

angela, neviem preco by vanilka hovorila o svojom vztahu ako o biznise, praveze takto by to malo byt.

Ked na nieco jednoducho nemam, tak smola a nebudem predsa ocakavat, ze mi to zaplati frajer LEN PRETO, ze ja som studentka a nezarabam tolko kolko on..

..keby bol vztah, kde su obaja studenti a nemali by stabilny prijem, pochybujem, ze by sa hrnula dievcina byvat s nim, kedze by sa musela ovela viac snazit zarobit, lebo by MUSELA platit a nemal by jej to kto zacvakat ako v pripade pracujuceho frajera..

xy:)

ja som odmietla byvanie, ked som vedela, ze mi to financne nevyjde, pretoze jednoducho sa mi to nezdalo fer. a nebudem sa spoliehat na niekoho, len aby mi to zaplatil. studentka je studentka, nic sa nestane, ked najprv dostuduje a potom bude byvat s priatelom. ja v tom nevidim skutocne nic hrozne ani vynimocne.

Linguistics

No neviem, v tomto s "ked na to nemam, tak to nerobim" nesuhlasim. Ako maju potom mladi byvat spolu? Ked ma chlap byt, miesto, tak nech k sebe priatelku nastahuje. Najom plati tak ci tak. Ci maju ostat od seba x rokov, kym slecna dostuduje a bude mat pracu? Ostatne je uz na nich dvoch, ako si to zariadia. Myslim, ze keby ju u seba nechcel, tak by ju k sebe nebral. A vedel, ze je studentka, tak od nej nemohol ocakavat 1500E mesacny plat a prispevok.
S tym, aby mi chlap platil dovolenku, saty, blbosti, s tym tiez nesuhlasim a tu plati 'ked na to nemam, tak..' Ale spolocne byvanie je o niecom inom, niekde zacat musia.