spolocne byvanie s priatelom

vanilka12

tak neviem prečo potom chce študentka za každú cenu bývať s priateľom, keď na to nemá....nechápem toto. Ja keď som bývala s priateľom išli sme takmer vo všetkom na polovicu. Nikdy by som sa nenechala vydržiavať niekým, pokiaľ nie sme manželia. Jasné, že sme nepočítali každé jedno euro, ale vyhovárať sa na to, že študujem sa nikdy nebudem. Ak si niečo nemôžem dovoliť, tak si to nedovolím. S priateľom sme sa rozišli a nikdy mi nikto nemusel na oči vyhadzovať, že koľko do mňa investoval (aj keď asi by to aj tak nespravil, ale pri rozchode nikdy neviete). Určite vám istou čiastkou pomáhajú aj rodičia a popri škole ak je človek šikovný, tak si vie aj zarobiť. Mám kamarátov, ktorí si privyrábajú aj popri medicíne....

simi8098

Ja som chcela vediet ako to riesia iní, ja nemam brigady ktore by mi prekazali v studiu a ani mat nebudem lebo skola je pre mna prvorada, ale zatial to takto zvladam

angela85

no hej, plat ak na to mas, tak co sa pytas, ak si myslis ze to je spravodlive, ja nechcem delit svoj cas na skolu a potom brigady

simi8098

Tak my to máme takto ze priatel platí 200 eur za najom ja 140E a stravu väcsinou hradi on, ja si akurat tak kupujem ked mne nieco treba ako napr. elektricenku a kozmetiku a takto, jasne ze niekedy urobim mensi nakup ked idem okolo obchodu a viem ze nam nieco chyba, neviem podla mna je to takto spravodlive, tiez by som nehccela aby platil vsetko on sam tiez zatial nezaraba tolko aby si to mohol dovolit a niesme manzelia aby mi vsetko kupoval