nechce sa mi !!

Príspevok v téme: nechce sa mi !!
alfaomega

mala by som si hladat prácu, no mám stres, ked mám kdesi volat, tak mi je zle ... vobec sa mi nikam nechce chodit, citim sa unavená zo všetkého !! už som rok doma, nikomu to neprospieva, len na mna každý tlačí s možnými robotami ... akosi sa nemožem dotlačit k tomu, aby som kvoli zarobeniu peniažkov niečo urobila ... !! potrebujem pár rád ... ako to všetko prekonat a prinútit sa hladat zamestnanie

Lulu2011

ja vravim,ze budte radi vsetci co sa citite fajn a mozte pracovat, ja to vnimam pomaly ako dar, rano vstat a ist bez toho aby clovek riesil stavy na omdletie, niekedy mam pocit, ze som sama na svete s takym problemom

Lulu2011

jajka - lebo som robila a viem, bola som v takom stave, ze som bola mimo, este ma lekar "zabil" liekmi na ukludnenie to som uz nezvladla, domov som prisla lahla a spala, musela som z prace odist, mala som pocit, ze tam zomriem, triašky, nevolnosti, vkuse na wc som predychavala, isla som na PN, potom som robila na dohody, ked sa nieco vyskytlo, teraz sa neviem k takej praci dostat, ale verim, ze najdem nieco, kde fyzicky nebude treba az tak makat, nieco v kancli

Lulu2011

djefčica - robit na dohodu by bolo fajn, ale nikde take prace nie su :( kazdy den chodim na profesiu, ale na dohodu nic :( iba prace na smeny, 12 hodinovky a tak, to by ma zabilo, aj ked uz aj tam som ziadost poslala, rano ked vstanem sa citim strasne slaba, ledva sa pomotam po byte, toto ma serie, ze potrebujem byt FIT, som nestastna zo seba, lbo naozaj by som robit chcela

jajka001_

suhlas s djefcica, presne tak to sprav, to funguje

martini, nechaj sa ty zivit chlapom. normalnemu cloveku vadi lemrit doma a nic nerobit. takym ludom sa hovori prizivnici

ďjefčica

Ahoj,alfaomega,mam podobny problem ako Vy,tazkosti pri hladani prace suvisia tiez s mojim problemom kt.,opisujem v teme Fyzicka Aj Psychicka Unava.
Tiez nemam pracu dlhsiu dobu.A tiez ma to trapi.Myslim ze je spravne priznat si to ze sa Vam nechce a ze mate s tym problem.Jasne ze aj ini hovoria ze sa im nechce ale musia.Niekto sa tomu vie postavit a niekto nie.Namieste by tiez bola odborna pomoc.
Ak nemate rodinu,ktoru by ste museli zivit sama alebo nejake ine vazne zavazky tak to by bol ten lepsi pripad.Mali by ste dost casu na vyriesenie problemu,je to o to mensi natlak.
Skuste si povedat ze zacnete pomaly,napr.najdite si najprv len sezonnu brigadu,alebo polovicny uvazok,ci na dohodu.Vo vasom pripade by zo zaciatku nemalo ist o velke prachy ale o navyknutie na nejaky pracovny rezim.Skuste sa popytat znamych ci nevedia o niecom alebo nepotrebuju nieco,napr.upratat dom alebo cojaviemco.Aby ste neboli v uplne cudzom prostredi.Ak by sa Vam podarila aspon takato malickost,urcite by ste mali zo seba dobry pocit a aspon par koruniek co by Vas mohlo motivovat.Zistili by ste ze to dokazete!
Co sa tyka pohovorov alebo telefonatov,ja to robim tak,ze budem sama sebou,ked sa mi nieco nepodari alebo sa mi niekde nepaci,jednoducho si hladam nieco ine,skusam a skusam az kym mi to nebude aspon ciastocne vyhovovat,kedze ziadna praca asi neni idealna.Svet sa preto nezruti.
Tolko moja rada.

Lulu2011

Adam - no az tak som nepokrocila, ze zo vzduchu :D ani sama neviem, ze z coho :))) zatial sa vzdy nieco vyskytlo, ze bolo z coho :p