Vztah ziacka - ucitel

Laurina22

Jasne ze prava tvar prosim ta:-)

Ja sama som to zistila a ludia co ho poznaju o nom rozpravaju len v superlativoch,ako miluje svoju rodinu a podobne dristy.

Dakujem pekne za taku lasku.

Maoam

inak jeho zena je jedna inteligentna, slusna a pekna zena! a ma aj dobre postavenie, dobru pracu prave preto to nikto nechapal, keby to bola daka chudera, putka domaca co sa boji byt sama tak pochopime skor ale toto??? vsak ona je stokrat krajsia ako on, on je uplne ze az skaredy chlap ale to nie je to najhorsie, je to hlavne hnusak zakerny ale ten sa pchal do zadku kazdemu, z koho mohol mat profit, muzom aj zenam...

Maoam

ale pri manzelke ani nepipol, taky bol slusny a uctivy dobrotivy, pri tychto babach udajne uplny opak, arogantny, namysleny, sebavedomy, s perverznymi chutkami. Tak mi povedz, je to schizofrenia alebo je to len ich prava (a odvratena) tvar?????

Maoam

Ja poznam jedneho, co mal okolo 50ky, mal 16rocnu(!!!!!!) milenku a bol jej tutor ci doucovatel ci co (typicke...najprv doucovat matiku a potom pretahovat) a potom mal este jednu, ta mala okolo 22-25 nejako tak, ta uz bola starsia, skusenejsia ale tiez stale velmi mlada a zrala ho, bol pre nu cosi ako poloboh. No tak smikal obe a doma manzelka, nejaka 40nicka ale velmi pekna, inteligentna zena, elegantna, NIKTO nechapal ze ak jej toto moze robit.
Inak ona casom prisla na to ze on jej toto robi ale ostala s nim...nechapem to dodnes, ale asi kvoli majetku a domu.

Laurina22

I ked Maoam som si spomenula ze keby nam na to jeho manzelka prisla alebo nebodaj prichytila on by sa urcite rozplakal ze to NIE JE TAK AKO TO VYZERA:-)))

Hlupaci.

Laurina22

Maoam ja ked si spomeniem ake chutky mal ten dotycny...no neviem ci o takych chutkach vie jeho manzelka ale silno pochybujem...

Maoam

Laurina: a este k tomu do 14rocnej a nebol jediny...takze ake chutky maju ti muzi? ti vzorni uzasni manzelia? ale tie manzelky tomu asi nikdy neuveria, co za prasakov si doma chovali

Maoam

fascinuje ma na tom to, ze zeny este aj v tejto situacii BRANIA svojich ubohych chudacikov nevinnych manzelikov

vzdy je cundra ta milenka, ale ti chlapi su asi stale sväti ci ako?