Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlap

daniela6

ide o to ze ona snim este JE**T nechce nechapete -.-" ze vraj rok vydrzi neviete povedat normalnu odpoved ? vydrzi tenrok ci nie ?

AdamKrt

Presne tak. Ved to je verejne sirenie nakazy. Ohrozenie narodnej bezpecnosti !!!! Antiteroristicky zakon na takych papluhov !!!!

A pod ho rovno do Guantanama. Tam uz ho naucia vtacie mlieko dojit... :-D

AdamKrt

cooook - tfuj. Krovinorez na taku hnusnu burinu, co ide vlastne role zaplevovat. Hlupa vyhovorka, ze ked je okolo stado volov a robia zle, ze to zle robit je normalne. Ze sa mozes pozriet s kludom do zrkadla...

cooook

Mila Daniela!!

Muž,ktorý nemal sex a ten čo nemá ruky,že si po ňom nebrngol a nepocítil nejaku rozkoš,alebo nepozeral žiaden,ale žiaden náznak erotiky v literature a v telke...ten ešte možno,možno?????????????

Ale taký,ktorý trtkošil pravidelne a onanuje,keď je polovička preč,alebo má náhradu,tak ten tak týždeň,ale potom už zháňa, ver mi je to pravda,my chlapi by sme pretiahli i deravu papuču,nielen p.ču!
Ak Ti ide niekde preč na rok,tak ani nemysli na kopu ..čí,čo pretiahne,ale kopu peňazí čo donesie!
Veď ruku na srdce..i Ty si nejaku tu nahradu najdeš...prštek,banán,uharočku,či org.robertika a neverím,že Ti 2 baterie postačia!
Asi tolko mila moja..bol som v Španielsku na prácach,doma rodinku každý mal..a po 10dňoch sme trtkošili navzájom...veď čo očko navidí,srdiečko neboli!!!Alebo..priroda je príroda,chtíč je chtíč!!!!Prišli sme domov a opäť obrábame tu svoju roličku!

arnie11

Nevidim dovod preco by nemal rok vydrzat. Samozrejme ak bude chciet.

sweater
Nie je pravda ze ak uz mal niekedy sex je 1000x krat tazsie vydrzat bez toho.
Je to samozrejme individualne, kazdy sme trochu iny. No dovolim si tvrdit ze aj muz kt. uz mal nejaky ten sex. vztah moze potom roky z roznych dovodov fungovat bez neho.

lost

samozrejme, vsetko myslim tak, ze nebudem mat "abstak" ci nieco take, nebudem skracovat svoj zivot aby som vyhral, nebudem nervoznejsi, nestabilnejsi atd atd..

proste a jednoducho ovladnem "chemiu" :)

nehovorim ze je to jednoduche, ale nie je to nemozne, na to dam krk. (toto nepisem casto :D )

lost

neverim :)

to je blbost...

proste sex je ako gamblerstvo (chemicky take iste, podla vedcov) a mozno ako ine zavislosti..

a kazda z nich sa da dokonale ovladat (ako napr hnev)

nic v zlom, ale podla mna mam dostatocne vysoku vôlu na to aby som tvrdil ze sa to da :)

neviem, mozno je to mojim flegmatizom, alebo nekompromisne chladnym matematickym vnimanim sveta (co neznamena ze si veci nedokazem uzit), ale proste beriem to ako znanipulovane vnimanie (vsade sa dnes pcha sex, niet bilboardu v co i len malickej obci, niet reklamy medzi programom, niet pesnicky, klipu, pomaly aj na máslo a pomaly uz aj do salámy pchaju slovo SEX..)

stavil by som sa hoci aj o miliony, ze uz aj "po uchotnani" nie je problem vydrzat lubovolne dlhu dobu :))

lenze dodnes som nenasiel cloveka, ktory by sa bol ochotny so mnou v takom niecom stavit :D

sweater

lost mozno vydrzi, ja len chcem povedat ze ak to uz raz skusis je to 1000x tazsie vydzrat ako ked si to este nikdy nemal, potom uz ani ta ruka za moc nestoji... vazne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlap - Fórum - ZDRAVIE.sk