jazvy

Lilii126

* Eclaran 5 + hydrat.mlieko, lebo tento prípravok lieči akné, blednú od neho jazvyčky a celkovo pokožka, ale aj vysušuje

* lokálne na jazvy vklepať "heparoid", na líci mám 3cm jazvu, roky som ju potierala kadejakými masťami, aby sa dostala na úroveň kože, zmäkla, .. stále bola farbou odlišná, som bleduľka, jazva bola zo začiatku červená , neskôr ružová, ale stále veľmi farebne odlišná, heparoid som používala asi 2 týždne poctivo, jazva splynula s farbou pokožky, doslova vybledla

* Dermacol Cover - make-up cca 4€, vodeodolný, aj z černocha spravý belocha, zakryje jazvy po akné, tetovania, ..

potkanica

uz nemam chut s tebou komunikovat...zbytočne samu seba hecujes, ale ked je toto tvoje zivotne stastie, tak drzim palce ;)

potkanica

bose jak mi je z teba smiesne :D :D chuderka co si dokazujes?? :D ptom si dost zaostala, ked si nepochopila podstatu vety aj napriek mojej chybe...

Alexa321

hej to solarko vyskusam ...mohlo by to pomoct.
Pouzivali ste niekto Eclaran 5????pomaha??? dala mi ho kozna ze cio je dobry.

tpch

Moja, mas pisat jasne a zrozumitelne, aby som si to zle nevysvetlila. Slovo "zmije" ma uplne iny vyznam ako slovo "zmyje", cim sa uplne meni vyznam toho, co pises. Takze nabuduce pis jednoznacne, aby som si aj ja dokazala rozsirit moje vedomostne obzory tvojimi hodnotnymi prispevkami.

potkanica

aj ked to, ze som napisala zmyje s makkym i, tak keby si bola ok, alebo keby si si z toho nechcela robit srandu, tak by si to z kontextu v pohode pochopila

potkanica

tpch...uz si smiesna...si decko, ktoremu rodicia upierali lasku a si to tu kompenzujes aby si bola zaujimava, alebo je v tom nieco psychicke? je trapne kazit skoro kazdu temu, ktora tu je zalozena...