Ako dalej

Príspevok v téme: Ako dalej
pipi55

Neviem co mam robit.Pred rokom sa somnov rozisla priatelka,velmy ju stale lubim problem je v tom ze uz som sa s tym zmieril az do vtedy kym mi nezacala vyvolavat ked videla za stretavam s druhymi babami tak trosku ziarlila zacali sme spolu spavat vsetko bolo ok, potom mi zacala vravet ci ma moze mat kym si nenajdem dievcaja som suhlasil bo som myslel ze budeme stale spolu,jedneho dna jej trklo v hlave ze sa jej paci jeden chalan ze jej nemam volat pisat ignoruje ma atd.toto mi urobila uz 3 krat:(( co mam robit ja sa uz asi zblaznim

angela85

musis s nou zatrhnut vsetky kontakty, nezdvihaj telefon, necitaj smsky, ani maily, ak si nahodou na pokeci ci facebooku alebo skype, daj si ju prec z priatelov. proste sa jej vyhybaj. zide z oci, zide z mysle

pipi55

Ved ja si to uvedomujem,viem ako so mnou zaobchádza len ked ja stale zmaknem ked sa mi ozve lebo ju lubim..aspon keby som ju nestretaval tak uz davno nanu zabudnem..

Jooe Ker

he - he ...... no ,je to hlupa manipulatorka ktorej vyhovuje predstierat tupost a pekne krasne potahuje za "nitky" toho tvojho sveta .....od takej rucky prec ...su aj lepsie dievcata

angela85

asi tak, proste ta vyuziva. by sa tu dalo rozpisat, ale zmenit to musis ty a dobre vies ako a dobre vies co ti robi.

IGNORUJ JU AJ TY ALE NATRVALO