Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Dienorette

Alexiss.x

Ahojte, prosim vas baby tie co ste mali problem so zhorsenim pleti pri uzivani HAK Dienorette .. ako ste to riesili? zmenili ste HAK? alebo sa vam plet zlepsila?
Dakujem

sima122333

Ahojte! ... Mám jednu otázku. Idem prvýkrat nasadiť Dienorette a pilulky začínaju od dňa pondelok a postupuju po dnoch... Ale prvu tabletku si mam dat 2-3 den kramov. A čo ked mi ten 2-3 den kramov výjde dajme tomu na stvrtok? ... aku si mam dať prvu tabletku?... Normalne mam ist od pondelku alebo začaž až štvrtkom? .. ďakujem za skore odpovede

Diana123

Ahojte, aj ja beriem Dienorette asi 15 den a dala som si ju predpíst koli zhoršenej pleti lebo nič ine mi nepomahalo už...a po tych 15 dnoch mam plet ešte horsiu ako som mala..neviete niekto čo ju beriete dlhšie či sa to upravi alebo nie?..dakujem

Wolfy

Ahojte!
V prvom rade -EMA_BJ, Dienoreette beriem dnes 8. deň aj mne sa objavilo zhoršené akné a ostala som docela prekvepená, keďže táto antikoncepcia sa mala správať presne opačne. Uvidíme, ako to dopadne. Ja som nemala nejaké závažné problémy, až na občasné pocity únavy a "preťaženia", ale teraz to docela prechádza. Ale čo ma štve a fest je, že už mám menštruáciu temer 9 deň! Máte nejaké info (prípadne typy) čo to omg má znamenať a čo s tým ? Je to normálne ? Ide ma poraziť.
Btw, JERSEY1, aj ja by som mala záujem o tie zvyšné blistre Dienorette, môj mail je femme.de.gothique@gmail.com, ozvi sa prosím, pokiaľ je to ešte aktuálne, dohodneme sa.

jankaaaaaaaaa

dienorette ti na plet pomoze, to ze mas po tyzdni uzivania zlu plet asi nijako s tou hak nesuvisi, to je velmi kratka doba nato aby ti hak zhorsila/zlepsila plet. urcite to je lepsia volba ako ta stara a zatazujuca belara

karalucka

ja som zacala uzivat dienorette, mam to zatial iba jeden tyzden ale velmi sa mi zhorsilo akne, predtym som brala belaru a ta bola v pohode, len som z nej priberala... preto som chcela zmenit, ale teraz neviem ci mam cakat naozaj tie 3 mesiace na \\\"zlepsenie pleti\\\" alebo radsej zmenit uz po prvom blistri....

jersey1

Ahojte,
ja s nou mam dobre skusenosti. brala som ju a plet sa mi zlepsila.
Este mam 5 blistrov ale rozhodla som sa ATK vysadit.
Keby niekto chcel, mozem vyhodne predat. expiracia 9/2013

bambi61

ja som predtym brala rok Chloe a ked som pred mesiacom a pol presla na Dienorette plet sa mi po necelych dvoch tyzdnoch uplne vyhladila, co som u Chloe nezazila. Zrejme si potrebujes iba zvyknut. Ale zas nemusi to kazdemu sadnut tak, ako mne.

ywy

je normalne ze sa ti to najprv zhorsi a az po cca dvoch troch mesiacoch sa ti to zacne upravovat...ja som zacala brat nedavno tiez dienorette a tiez sa mi to zhorsilo ale postupne uz sa to meni na lepsie...ja mam skor problem ze ma z nej bolieva zaludok, vy nemate taketo problemy? ale vymenit ju nechcem lebo mi z nej ubudaju kila, lebo mi ani jest velmi nechuti a to mi vyhovuje...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Dienorette - Fórum - ZDRAVIE.sk