Depilácia voskom->rady

Príspevok v téme: Depilácia voskom->rady
Anony

Zdravím :)
Chcela by som sa vás opýtať či náhodou nemáte skúsenosti s voskom, teda mám na mysli depiláciu voskom.
Mám velke problemy s depilovaním a epilovaním inými sposobmy a naozaj som vyskúšala už všetko od a po zet okrem vosku teda ak nerátame ten od Weet ktorý mi bol ale naozaj na nič.
Tak ak by ste mi niekto vedel poradiť budem vám velmi zaviazana :) vopred dakujem

Pato88

Dobrý deň mám taký problém potreboval by som ísť na depiláciu voskom pre mužov či by ste mi nevedeli poradiť niekoho v Košiciach kto to robí je to príjemný človek a a aj za priateľné ceny ? Ďakujem za rady :))

marlienka

ja som tiež skúšala weet ale bolo to nedokončené chlpky mi ostávali take malinké aj tak som si to potom musela oholiť ja som začala používať tieto pásiky a som s nimi celkom spokojná. -odkaz odstránený-

Animax

Dievcata poradte. Robi kozmeticka depilaciu aj muzom? Chcel by som to vyskusat, pretoze po ziletke mi zarastaju. Vidim ze baby maju tiez taketo problemy, no uznajte ze muz ma chlpov o dost viacej a preto je ten problem horsi. A u muzov to tiez vydrzi aj 3 tyzdne alebo kratsie? Depilovat voskom rozkrok si neviem celkom dobre ani predstavit, sak asi viete preco. vdaka za rady :)

simana

Nie je lepsie depilacia,ako cukrom.Mala som velke problemy najst vhodny sposob,ale toto je skvele a stoji max. 1euro.
,

Evicek

juchu no vo vode neni dobree, neni potom tak doriedka zohriaty ako v ohrievaci, a ten stoji len okolo 20 eur ci za kolko som ho kupovala.. mate ich viac na vyber od najlacnejsich- napr na nikashop.sk

kosmetics

ahoj
pre juchu : vobec nemas pravdu ! vosk sa natrie v smere rastu chlpkov nalepi sa ""papierovy pasik " pritlacit rukou vzdy v smere rastu chlpkov ! a strhne sa v protismere rastu chlpkov
ak zostane vosk staci pretriet olejom aj olivovym a zbytky vosku das dole uplne jednoducho
inak ak prvy krat zajdite ku kozmeticke uvidis ako to robi a potom si to mozno sparvis aj sama inak naozaj neodporucam !!

Juchu

Pripadne ho mozte ohrievat aj v horucej vode - len pozor na to, aby sa voda nedostala do vosku. Pretoze, ked si budete chciet aplikovat vosk, voda sa vyleje a obari vam nohy... tak bacha :D

Juchu

Ahojte :) Myslim si, ze depilaciu voskom kludne doma zvladnete, ked som to uz zvladla aj ja :) ked si date do googlu vyhladat obrazky - depilacny vosk, tak vam najde take plastove nadobky s hlavicami. Taku som si ja kupila cca za 3 eura, uz si presne napamatam. Neviem, ci sa to da kupit v beznej drogerii, ja som to kupovala v jednej, urcenej pre kadernictva...
Potom k tomu staci kupit len tie pasiky a to je vsetko :)
Ohrievat sa da vosk v mikrovlnke - staci chvilu, aby bol riedky - asi ako med. Potom potriet tou hlavicou (tociacou) na nohu, dat pasik, posuchat proti smeru rastu chlpkov a stiahnut :D
Nebojte, dokazete to aj same :) A nie je to ani drahe... Pasik mozte pouzit aj viackrat, v pohode trha chlpky. Ja na dve nohy miniem zvycajne 3 pasiky.
Len rada na zaver - ked si strhnete chlpky, prilozte ten pasik este parkrat na to miesto, aj ked chlpky uz trhat nebude. Takymto sposobom odstranite prebytocny vosk z noh - inac sa ho zbavuje len tazko.

Tak nech sa vam dari :)