Chlapec, akého by mi každa závidela

Príspevok v téme: Chlapec, akého by mi každa závidela
Nikoll123

Asi sa zrjme pýtate čo tu vlastne robím, ak mám takéhoto chlapca...Aj ja som si povedala: ,,bože čo to robím, mám úžastný 2 ročný vzťah, ktorá by mi každá závidela, a ja mám problém :(\" Hanbím sa, hanbím sa vysloviť to, že aj napriek tomu, že by priniesol pre mňa aj modré z neba, že by dal život za môj, povedať po 2 rokoch, že mi niečo chýba... Túto tému som pomenovala vlastne preto, lebo každé dievča mi hovorí: ,, Keby sa ten môj tak krásne správal ako ten tvoj\" alebo vety typu : ,,Kedy konečne aj ja stretnem takého normálneho chlapca aký je ten tvoj\" Ale dosť, nejde o fyzický vzhľad, ale o jeho charakter... Mám 18 rokov... Do vzťahu s ním som sa dala akosi náhle...Bolo to len z hlúpeho dievčenskeho vzdoru, pre iného chlapca :( Asi si pomyslíte aká som ja potvora, ale poviem Vám jedno: Nikdy som tohto chlapca nepodviedla. Po dvoch rokoch mi hovorí každú sekundu, že ma miluje. Kupuje mi rôzne darčeky, a to aj keď nemám vôbec sviatok...
Ale dosť toho. Prečo som tu a prečo teda píšem tu a teraz? Chýba mi sloboda...Ten môj je aj žiarlivý a ja mám pocit akoby ma ovládal...Bojím sa pozdraviť alebo porozprávať s nejakým chlapcom na ulici, lebo by z neho asi dušu vymlátil, hoc by sa na mňa iba pozeral, alebo by sa so mnou celý čas hádal. Iné hovoria: Čo by som dala za to, keby aj ten môj bol aspoň trošku žiarlivý.... Poviem Vám, nevládzem už...Páčili sa mi toľkí chlapci, toľko kamarátiek som už stratila... Som mladá 18 ročná baba, a ja si myslím, že mi mladosť uteká pomedzi prsty... :( Ja chcem proste žiť, ale on bude radšej doma, tak sa mu stále prispôsobím...Pýtam sa sama seba, ako som mohla toto dovoliť...Bola som sebavedomé dievča ale teraz sa cítim ako bezvýznamná dievčina, ktorá je zadaná, ktorá nechodí vonku a o ktorú nik nezakopne :´( Dokonca ani moje kamarátky sa mi už ani poriadne neozývajú...chýba sloboda, pocit nekontrolovateľnosti...Trpím, hoc by som mala byť šťastná..Popravde neviem čo k môjmu cítim..Neviem či ho ľúbim alebo to je zo zvyku...Počas dvoch rokoch chodenia, chce byť so mnou denno denne...Posledný rok sme spolu každý deň, možno dva dni sme sa z celého roka nevideli... Môže mi takto ,,prepínať\" z toho?
Prepáčte, že som sa takto rozpísala, len sa potrebujem niekomu vyrozprávať :(
HELP

lost

Cize,ak som spravne pochopil.
tie baby ti zavidia tyrana ?

to by defacto zapadalo do rovnice "zeny maju radi buranov"

Alebo co som prehliadol? :)