Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zarastanie a zapalovanie chlpkov

Príspevok v téme: zarastanie a zapalovanie chlpkov
taanim

Poradíte? mam nenormalne skarede nohy, chlpky mi zarastaju, ked aj vydu na povrch :D miesto rastu - okolie chlpka je zacervenane, a ked ho pinzetou trham, riadne to boli oproti normalnym zdravym chlpkom...znie to možno celé vtipne ale je to pre mna velký problém, nemôžem nohy skoro vôbec odhalovať...privítam rady

jijjjka

ja som mala takýto problém v oblasti bikín,a tak som skúsila krém VEET a potom som použila detský púder a zatiaľ som spokojná:)

ipl

ahoj, ja som mala rovnaky problem niekolko rokov, takze velmi dobre viem o com hovoris. prva a zasadna vec ze nesmies si chlpky vytrhavat! bude to len horsie. ja
prejdi na ziletku a k tomu veet proti zarastaniu chlpkov.
mne teraz pomohla velmi laserova epilacia a uz som si kupila aj epilator remngton ipl 500. zatial ho len zacinam pouzivat

ginger27

www.jasomzdravie.sk

na tejto stránke sa môžeš niečo o ňom dozvedieť a aj objednať..je drahý, takže ja som to vyriešila tak, že som si objednala 15 vzoriek (každá má 2g) a vyšlo ma to aj s poštovným okolo 7€..lepšie ako bežná predajná cena, ktorá sa pohybuje okolo tých 20 - 25 € ... :)

ginger27

ja po holení - aj intímnych miest - používam ozonový krém..samozrejme, že sa holím po teplom kúpeli, kedy sú chlpky makkšie a koža je takisto makkšia a nie je tak citlivá ako pri suchom holení...tento krém ma zatiaľ nesklamal...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zarastanie a zapalovanie chlpkov - Fórum - ZDRAVIE.sk