Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ziskat serotonin ?

frodes

Ahojte,, no viem o čom píšete,, v prvom rade je všetko v hlave.Ked hlava niečomu verí tak tomu proste tak je.Ide vlastne o to ze clovek zazije niečo velmi neprijemné napr uzkostný stav /človek si moze mysliet ze zomre/ a naše ego zareaguje tak ,ze sa bude chciet tomu čo najviac vyhnut a bude fungovat ako alergia spustí všetky snímače na plno a bude v strehu viac ako obvykle, na hocijakú situáciu bude reagovať prehnalo,, je to vlastne boj sam so sebou.Takze strach si tvoríme my a teraz otazka ako prestat bojovat sam so sebou. Rozlúštiť tento rebuz uz bude ale slozitejšie. V prvom rade to treba hodit celé za hlavu, keby sme sa v tom hrabali tak to len ozivujeme a bude to s nami stále,lebo všetko sa deje teraz v tomto okamziku.

očko

da sa ten L-Tryptophan kupit aj medzi takými doplnkovými prípravkami to sú také predajne čo sa podobajú na lekáreň?

GabrieIa

Citala som velmi motivacny clanok s nazvom:
Pravidelné cvičenie zmierňuje depresiu rovnako účinne ako antidepresíva

Výskumní pracovníci Dukeovej univerzity skúmali ľudí s veľkou depresiu a zistili, že stredne náročný program cvičenia (30 minút 3 x týždenne) znížil depresiu rovnako účinne ako antidepresíva.

Velmi pekne tam pisu, ze účinok cvičenia spočíva v tom, že vyvoláva vyššiu tvorbu sérotonínu a noradrenalínu... - cely clanok tu: -odkaz odstránený-

Velmi odporucam precitat, mne to velmi pomohlo...

radca

Je to jednoduche. Prestanes uzivat HAK, pit kavu a alkohol, fajcit, uzivat niektore lieky a zacnes brat B-vitaminy.

bibip

Ja som si L tryptofan objednala,lebo sa na mna v lekarnach pozerali ako na idiota ze co chcem,a ze to nie je na volny predaj,a bla,bla no nebudem sa s nimi dohadovat

07ivka072

L-tryptofan je dostať aj na slovensku, ja som to zohnala normálne v lekárni, stojí to približne 11eur, ale nejak veľmi nezaberá, teda aspoň zatiaľ...jedine keď máš problémy so spaním, po tom spíš ako šípková Ruženka :o)

krakom

BRAL SOM AD OD R.2002, BOL SOM ZUFALY, POTOM SOM OD R. 2007-Jul ZACAL PIT
LUBOVNIK BODKOVANY 1-2x DENNE (1 KAVOVA LYZICKA NA 1/4 l VRIACEJ VODY, NECHAT 3 MIN. VYLUHOVAT A PIT PODUSKACH) A DENNE SOM ZJEDOL VECER 1 MENSI BANAN, 1 POLIEVKOVU LYZICKU UVARENYCH OVSENNYCH VLOCIEK A ASI 2-3 cm ZO SYRA TOFU. POSTUPNE SOM AD VYSADZOVAL (MENSIE A MENSIE DAVKY, NAKONIEC 1 DAVKA ZA 1 AZ 10 DNI - POSLEDNY 1/2 ROK), A TERAZ SOM UZ 1/2 ROKA BEZ AD, SOM OPAT FIT!!!

RNG

oprava, nie grifola frondosa(maitake, japonska huba) ale Griffonia simplicifolia(africka strukovina).
Omylom som to skrizil, ako Micurin, hahaha

RNG

Klikni na Doplnky vyzivy(RNG) na boku alebo strane tohoto fora pod reklamy Google v pracovnej dobe a moje predavacky ti ochotne pomozu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.