Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj na vas ide choroba?

LETICIA

ja som vtedy vzala paralen a do hodiny sm bola ft, vcera zase v tom istom case o iste, ale zobdila som sa vsetkobolo ok, vcera som si dala panadol za hodinu a pol preslo, pijem len caj, tak uvidim ci aj dnes to ide o 20tej hodine...ale hrdlo ma boli.

Slobodna

nieže lezie, ale už ju mám. Ráno som sa zobudila s presne takými príznakmi ako opisujš, takže ležím zakutaná v deke a liečim, našťastie mám momentálne študíjné voľno

talentmania

Ano leze a vlasy mi uz stoje hore dupkom.Maly bol v skolke 2 dni a uz lezi doma v teplotach:((Uz sa tesim na ten kolobech tyzden skolka dva tyzdne doma....No a ja to iste uz sa na mna tiez daco nalepilo:(

ta3

ja Vam poradim ako neochoriet, otuzujte si telo po kazdom sprchovani striedanim horucej (aku len mozete zdrzat) a ladovej vody, minimalne 3x vystriedat, teplotu vody nemenit postupne, ale skokom z uplne horucej na uplne studenu a opacne a budete zdravi ako rybicky, sprvu clovek mysli, ze vyleti z koze, ale uz po kratkom case (tyzden-dva) si na to celkom zvykne a po takom mesiaci sa uz budete tesit na sprchu, vrele odporucam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj na vas ide choroba? - Fórum - ZDRAVIE.sk