Mam sa mat na pozore?

Príspevok v téme: Mam sa mat na pozore?
helenitta

Uz viackrat som sa zoznamila s ludmi cez net - dvaja byvali priatelia, jeden super kamarat, aj kamoska s kamaratom - aj ked su to byvali, boli to fajn ludia, kamaratstva, samozrejme, trvaju nadalej. Vzdy som mala pocit, ze "mam nos" na "normalnych" ludi - takze ziadni "uchylaci" ani ine zvlastne "druhy" :) som zatial takto nestretla.
Teraz si pisem par tyzdnov s jednym chalanom, zda sa mi fajn - vyzera byt vzdelaný, scitany, rozhladeny - minule navrhol stretnutie. Ja som mu na to odpisala vtipnú poznamku, z ktorej zrejme nepochopil, ci suhlasim alebo nie. A on zacal teda s tym, že vie, ze je to pre zenu risk, stretnut sa s neznamym clovekom, ze cez net sa neda zistit, ci ten druhy hovori pravdu atd.
Tak teraz ma trochu zneistil, doteraz som mala pocit, ze je v pohode. Neviem, ci to mam teraz brat tak, ze je len sam neisty tym stretnutim, alebo je fakt "divny" a snazi sa ma presvedcit, ze nie je :).
Aky je vas nazor?

bibi123

podla mna sa nicoho nemusis bat, ak budes dodrziavat uz tu spomenute pravidla.. dopredu mu nedaj ani cislo mobilu, ani adresu, stretni sa s nim v Tebou vybranej kaviarni tak na vecer, ked uz tam byva vela ludi, odprevadit sa nechaj k dopravnemu prostriedku, len ked sa jedna o vysvietene chodnicky..

ta3

a este nieco, nedaj sa pomylit textom, vela vrahov je inteligentnych, rozhladenych, scitanych, preto skutocne maj sa napozore

lost

no odporucal by som napr aj ze povies niekomu kam a s kym ides (jeho internetovu identitu, alebo realnu ak mas)
len tak pre istotu :)

ta3

Helenitta
internet sa stale viac a viac vyuziva na zoznamenie, je to super rychly sposob ako niekoho noveho stretnut, ale je to aj zivna poda pre roznych uchylakov, dokonca vrahov, nechcem Ta strasit, ja tiez net vyuzivam na tieto ucely, ale radim Ti, aby si bola maximalne opatrna, neznamena, ze ked si tymto sposobom stretla vela pozitivnych ludi, ze tomu stale musi tak byt, pri tomto type zoznamovania je zasada nikdy pred stretnutim neposkytovat ziadne osobne udaje, adresu, mobil a pod, prve stretnutie dohodnut na verejnom mieste, zijem v Australii a tu sa vrazdi cez zoznamky na nete, mlade dovercive a neskusene dievcata sa nechaju vlakat do pasce a nepoucia sa pripadmi, ktore vzdy otrasu verejnostou, takze zelam Ti vela uspechov, ale bud opatrna

arnie11

Ak sa s nim nestretnes, tak pravdu nezistis. Ved sa nemusite stretnut na prvy krat v temnom kute parku. Treba zvolit nejake bezpecne miesto a nechat si cas a priestor na otukanie.

lost

no aj keby bol psychous, nebrani mu nic v tom aby sa 5 rokov pretvaroval v dobraka a potom urobil cokolvek mu fantazia dovoli :)